آرایشی ، بهداشتی ، سلامتابزار سلامت

راهنمای خرید ماساژور(با کیفیت بالا) و معرفی 20 محصول برتر سال 99

راهنمای خرید ماساژور در تلاش است با بررسی و معرفی محصولاتی مناسب در جهت آسایش هرچه بیشتر شما گامی مهم بردارد. ماساژ درمانی در جهت رفع خستگی، استرس و هیجانات، کاهش درد مفاصل و…. مطرح است و روز به روز استفاده از آن در حال افزایش است. پس بهتر است با کمک این مقاله خرید بهترین ماساژور را در برنامه خود قرار دهید.

 

ما در این پست با معرفی انواع ماساژها و کاربرد و نحوه ی انجام هر کدام به شما کمک می کنیم تا آلام خود را کاهش دهید و بهترین ماساژ را متناسب با عارضه ای که دارید انجام دهید. همچنین محصولاتی را معرفی می کنیم که بدون شک می تواند در سبد خریدتان قرار بگیرد.

سر و کله ی ماساژورها از چه زمانی پیدا شد

راهنمای خرید ماساژور-برقی
با ماساژور های مناسب راحتی را برای خود به ارمغان اورید.

راهنمای خرید ماساژور با تحقیقاتی که انجام داد دریافت که ماساژ بدن قدمتی بیش از هزاران سال قبل از میلاد مسیح دارد. طب سنتی مرجع اصلی ماساژ بوده مخصوصا در آسیای دور این روش رواج بیشتری داشته است. باستان شناسان در متون تاریخی دریافته اند که بخش بسیار مهم درمان آلام در مردمان قدیم استفاده از ماساژ بوده است.

کتاب امپراطور زرد توسط نویسنده چینی جهت درمان فلج و تب و لرز پیشنهاد شد. همچنین که با گذشت زمان بسیاری معتقد شدند ماساژ درمانی برای درمان عارضه های عضلانی و مفصلی استفاده میشود.

ماساژور چیست

انجام حرکت های دستی و غیر دستی بر روی بافت ها و عضلات بدن را ماساز گویند. ماساژ باعث بالا رفتن گردش خون میشود. همچنین تاثیری فوق العاده روی سیستم عصبی بدن دارد.

امروزه استفاده از ماساژ درمانی در جهت رفع استرس و هیجان، رفع خستگی، سفت شدن عضلات و … رواج یافته است. این عمل باید به خوبی و اصولی انجام گیرد تا هم باعث کاهش درد شود و هم فرد ماساژگیرنده از نظر روحی نیز از تاثیرات آن بهره مند گردد.

اکثر مردم به دلیلی که دارای مشاغل سخت هستند و زمان کافی ندارند که برای انجام ماساژ به مکان های مربوطه بروند، خرید ماساژور را بهترین راه حل می دانند. راهنمای خرید ماساژور علاوه براینکه بایدها و نبایدهای این عمل را تشریح میکند بلکه محصولاتی فوق العاده را برای راحتی شما گرد آوری کرده است.

* پینشهاد مطالعه پست راهنمای خرید دستگاه بخور را برای شما که به فکر سلامت خود در فصل سرد و خشک پاییز و زمستان هستید را دارم.

چه نوع ماساژهایی وجود دارند

در این مقاله(راهنمای خرید ماساژور) انواع ماساژ و طریقه انجام هر کدام گردآوری شده است. ماساژها باید بر اساس اینکه برای چه افرادی استفاده میشود و چرا استفاده میشود، انتخاب شوند. یعنی بر اساس نوع درد و قسمتی از بدن که میخواهید ماساژ داده شوند، نوع ماساژ را انتخاب کنید.

بهتر است برای این امر از کسانی که در این حوزه فعالیت دارند کمک بگیرد و در صورت لزوم خرید بهترین ماساژور را در برنامه خود قرار دهید.

ماساژ های ملایم

ماساژ کالیفرنیایی: بدن را اندکی چرب کرده و با فشار کمی ضربه های مداومی را وارد کنید. خرید ماساژور با ایجاد ضربه های آرام و مداوم کمک رسان شماست.

اِسالِن: این نوع با منبسط کردن بدن و تنظیم گردش خون به وسیله مالش های طولانی مدت است. بالارفتن هشیاری بدن و ارتقا قدرت تفکر از اعجاز شکفت انگیز ماساژ اِسالِن است.

حس درمانی: نقاطی از دست و پا وجود دارند که همیشه به محرکی بیرونی واکنش نشان میدهند. ماساژ حس درمانی با آرامش وارده بر این نقاط باعث بهبود عملکرد بدن میشود.

ماساژ تایلندی: این نوع بیشتر شبیه یوگاست در آن تمام عضلات بدن کشیده و مفاصل باز و بسته میشوند. این ماساژ با شروع شدن از کف پا کم کم به قسمت های فوقانی هدایت پیدا میکند.

وَتسو: این نوع ماساژ درون آب گرم انجام میشود قسمت های مشخص شده مورد ماساژ قرار می گیرند. ماساژ دهنده در این نوع ماساژ آزادی عمل بیشتری دارد چراکه جاذبه در آب به نسبت سایر محیط ها کمتر است.

ماساژهای استخوانی

ماهیچه ها و استخوان ها در این روش مالش داده میشوند فشار و استرس ذهنی از شما دور میشود. اعتدال بدن را به شکل فوق العاد ای ایجاد میکند. این نوع ماساژ به عنوان خوددرمانی شناخته شده است چراکه نارحتی ها را درمان و هشیاری درونی را افزایش میدهد. خرید ماساژور مناسب انجام دهنده ی اعمال مربوطه میتواند به شما در بازیابی آرامش کمک کند.

یکی از راه های کاهش درد عضلانی و ایجاد آرامش در بدن استفاده از پتو های برقی است، پیشنهاد می کنم که پست راهنمای خرید پتوی برقی را مطالعه نمایید.

ماساژهای شدید

از ماسازهای ملایم که عبور کنیم به ماساژ های عمیقی میرسیم که تاثیری شگرف را بر جای می گذارند ماسازهای شدید.

آما نوعی ماساژ شدید است که بر پایه طب سوزنی انجام می شود. در چین باستان این ماساژ را بر روی قسمت های حساس بدن به منظور تنظیم میزان انرژی انجام می دهند.

ماساژهای ورزشی

ورزشکاران بیشترین استفاده را از این نوع ماساژ دارند. این نوع ماساژ بر روی ماهیچه های خاصی که ورزشکار بیشترین استفاده را از آن دارد، انجام می شود. این ماساژ احساس سستی و تنبلی را از بین می برد، آسیب های ورزشی را کاهش می دهد، از ورم کردن قسمت های مختلف بدن جلوگیری میکند و همچنین اندام هایی را که صدمه دیده اند را التیام می بخشد.

راهنمای خرید ماساژور به شما پیشنهاد می کند از تاثیرات فوق العاده ای که کفش ها نیز بر سلامتی تاثیر می گذارند غافل نشوید. یک جفت کفش اسپرت و مناسب میتواند تاثیری شگرف در ایجاد حس آرامش و رضایت داشته باشید، به همین جهت ما بهترین راهنمای خرید کفش اسپرت را همراه با مدل های بسیار را نیز برای شما آماده کرده ایم.

ماساژهای نقاط حساس

نقاط حساس بدن بیشتر در معرض عوارض منفی فشارهای دائمی هستند، چراکه موجب انباشته شدن مواد زائد در این نواحی میشوند. تکسین و ترشح آندروفین در بدن از موجبات انجام این ماساژ است.

ماساژورهای برقی

زمان خستگی و فشار کاری زیاد، انقباض عضلات و… بهترین زمان استفاده و خرید ماساژور هستند. ماساژ باعث تسکین بافت بدن می شود آرامش را به شما بر می گرداند و از درد و فشار زیاد خلاص میشوید. اما به یاد داشته باشید استفاده زیاد از این وسیله برقی ممکن است عوارضی منفی داشته باشد.

 اگر دچار مشکلاتی چون: عفونت پوستی، مشکل گردش خون، تومور، تورم، خواب رفتگی اندام و یا زنان باردار قطعا نباید از این وسیله استفاده کنند.

انواع ماساژورهای برقی

و اما ماساژور های برقی در انواع مختلفی وجود دارند. شما بسته به نیاز خود میتوانید ماساژور مربوطه را انتخاب و خریداری نماید. راهنمای خرید ماساژور نیز در این انتخاب به شما کمک می کند.

1- ماساژور برقی لرزاننده

این نوع ماساژورها با لرزش کار میکنند و از انواع رایج موجود در بازار هستند. با ایجاد لرزشی مطلوب روی ماهیچه ها کار خود را به خوبی انجام می دهد. رهایی از استرس و تقویت ماهیچه ها از مهمترین مزایای این نوع ماساژورها هستند.

توجه کنید اگر ماساژور برقی شما در دو جهت افقی و عمودی قابل استفاده باشد بهتر است. اگر در یک دقیقه تعداد لرزش بیشتری داشت این میتواند اصلی ترین فاکتور شما در خرید بهترین ماساژور باشد.

2-ماساژور مادون قرمز

ماساژور با اشعه مادون قرمز به دلیل نفوذ امواج حرارتی به ماهیچه ها بیشترین تاثیر را دارند. از مزایای این مدل می توان گفت که ماهیچه ها را به سرعت آرام میکند و درد عضلات را بهتر از بین می برد. همچنین سفت شدن عضلات و انعطاف ماهیچه ها را نیز بهبود می بخشد. در خرید ماساژور مربوطه حتما توجه کنید که به خوبی اهداف شما را برآورده کند.

3- ماساژور پالسی

این ماساژورها الکترودهایی که روی بدن است را میگیرد و به صورت پالس الکتریکی به مغز ارسال میکند. کاهش دردهای کمر و گردن، مفاصل و ماهیچه ها از فواید استفاده و خرید ماساژور پالسی است.

4- ماساژورهای فراصوت

فرکانس این مدل بین ۰.۸ تا ۰.۳ میلی‌هرتز است. با عبور این موج ها از پوست، در اطراف بافت بدن باعث به وجود آمدن لرزش میشوند. از مزایای خرید ماساژور مربوطه و استفاده از آن  می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • شکستگی را بهبود می بخشد.
 • زخم های روی بدن را التیام می دهد.
 • درد مفاصل را از بین می برد.

5- ماساژور سنگ یشم

در ساخت این ماساژور ها از سنگ یشم استفاده شده است. با وجود امواج مادون قرمز و نفوذ به بافت بدن به کاهش درد کمک میکند. سنگ یشم دارای خواص درمانی و امکان آرام کردن سیستم عصبی بدن رادارد. همچنین جالب است بدانید که سموم موجود در بدن را نیز دفع میکند.

به نظر می رسد خرید بهترین ماساژور سنگ یشم بتواند کمکی فوق العاده به آرام کردن سیستم عصبی بدنتان بکند.

6- ماساژورهای ضربه ای

این مدل ماساژورها با ایجاد ضربات ریتمیک روی بدن خستگی را از ماهیچه ها کم میکنند. برای افرادی که طولانی مدت پشت میز می نشینند خرید ماساژور ضربه ای مفید است. این مدل علاوه بر شانه ها نواحی اطراف را نیز پوشش می دهد.

7- ماساژورهای پا

تکنیک این مدل به این گونه است که بافت های نرم را به همدیگر و یا به استخوان های زیرینشان می فشارند. در انتخاب و خرید ماساژور پا دقت کنید که دکمه های روی دستگاه مربوط به تنظیم سرعت کار، آسان باشد. همچنین قابلیت از راه دور برای این تنظیمات آپشن اضافه ایست که می تواند هیجان انگیز باشد.

روش صحیح استفاده از ماساژور برقی(باید ها و نبایدها)

ماساژورهای برقی بهترین وسیله هستند که درهنگام خستگی، روحی تازه به بدنتان می دهد. با انواع مختلفی که این ماساژورها دارند و همچنین کاربرد و استفاده هر کدام ممکن است خرید بهترین ماساژور برایتان کمی سخت باشد. اما جای هیچ نگرانی نیست چون این مقاله (راهنمای خرید ماساژور) تنها با هدف آشنایی شما با بهترین ماساژور تولید شده است.

اما و اما نکته ی مهم افرادی که دچار بیماری های زمینه ای هستند تحت هیچ شرایطی نباید دور و بر اینگونه وسایل بروند یعنی باید به کلی دور آنها را با یک خط قرمز کشید. بیمارن قلبی عروقی، بچه ها ، سالمندان با پوکی استخوان، بانوان باردار از این دسته هستند. در کل بهتر است افراد سالم نیز با مشاوره فیزیوتراپ یا پزشک مربوطه اقدام به ماساژ بدن توسط ماساژور ها نمایند.

بعد از ماساژ قطعا یک خواب خوب و عمیق می تواند انرژی را به شما هدیه دهد اما یک خواب خوب به یک بالش خوب نیاز دارد پس پست راهنمای خرید بالش را از دست ندهید.

کلام پایانی

راهنمای خرید ماساژور برای آشنایی کسانی که مایل به استفاده از این وسیله هستند نکاتی را فراهم آورد که امید است با مطالعه آنها پی به استفاده صحیح و کاربرد آن ببرند.

ماساژور های برقی اگرچه ممکن است جانی تازه به بدن خسته افراد پر مشاغل بدهد اما استفاده از آن برای افراد دارای بیماری های زمینه ای که با استفاده این وسیله بیماریشان تشدید میشود، توصیه نشده و نمی شود.

کسانی که استفاده از ماساژور برقی برایشان مانعی ندارد بهتر است مدلی را برای خرید انتخاب کنند که تاثیر گذار بوده و تسکینی واقعی را برای دردهایشان به ارمغان آورد. از این جهت ما برآنیم تا با آماده کردن کلکسیونی از پرفروش ترین محصولات شما را در برای خرید بهترین ماساژور یاری دهیم. به رسم همیشگی این مجموعه یادآور میشویم که شما لایق بهترین هاید.

معرفی 20 مدل از پرفروش ترین و بهترین ماساژورها

ماساژ درمانی  یکی از لذت بخش ترین کارهاست که می‌تواند خستگی یک روز کاری را رفع کند. این مجموعه (راهنمای خرید ماساژور)تمام تلاش خود را به کار می گیرد تا با معرفی محصولاتی یکتا و بی نظیر به آسایش شما کمک کند. ماساژورهایی را برایتان گردآوری کرده ایم که بدون شک بهترین خرید ماساژور را خواهید داشت.

1 خرید ماساژور بدن تن زیب فوق العاده

راهنمای خرید بهترین ماساژور-دستی
ماساژور Pinch Rolling

این مدل یک ماساژور کوچک و با وزنی سبک است میتوانید همیشه و در همه جا آن را به همراه داشته باشید. برای تمام بدن قابل استفاده است.

مشخصات این محصول

 • مناسب برای:  تمام بدن
 • نوع ماساژ: حرکتی است
 • نوع ماساژور: دستی

مشاهده قیمت ماساژور و خرید محصول

2 خرید ماساژور بدن تن زیب مدل بادی سبک

راهنمای خرید ماساژور-بادی
ماساژور تن زیب

این محصول دارای یک دسته است که به راحتی قابل دست گرفتن است. به صورت رولی روی بدن قرار دهید که به صورت چرخشی حرکت می کند.

مشخصات این محصول

 • مناسب برای: تمام بدن
 • نوع ماساژور: دستی
 • مادون قرمز: خیر

سایر ویژگی ها

 • دارای سَری غلطکی پلاستیکی برای ماساژ
 • دارای دسته ی پلاست

مشاهده قیمت ماساژور و خرید محصول

3 خرید ماساژور  دلفینی

راهنمای خرید ماساژور-دلفینی
ماساژور دلفینی

این ماساژور سه سری به همراه دارد تا شما با تنظیم آن حرکت مورد علاقه خود را انجام دهید.

مشخصات این محصول

 • مناسب برای: تمام بدن
 • نوع ماساژ: لرزشی , حرکتی
 • نوع ماساژور: دستی , برقی
 • مادون قرمز: خیر

مشاهده قیمت ماساژور و خرید محصول

4 خرید ماساژور مناسب سر

راهنمای خرید ماساژور-ماسب سر
ماساژور سر

این محصول با ظاهر عجیبش لقب پرفروش ترین ها را به خود گرفته است. قیمت پایین و کارکرد عالی آن دلیل اصلی این امر است. سرشاخک های آن به گونه ای طراحی شده که پوست سر را نمی خراشد.

مشخصات این محصول

 • مناسب برای: سر
 • نوع ماساژ: حرکتی
 • نوع ماساژور: دستی

مشاهده قیمت ماساژور و خرید محصول

5 خرید ماساژور مدل هشت پا عالی

راهنمای خرید ماساژور-هشت پا
ماساژور هشت پا

این مدل به صورت دستی است، نیازی به منبع تغزیه ندارد و کاربردی آسان دارد. خرید بهترین ماساژور را با آگاهی انجام دهید.

مشخصات این محصول

 • مناسب برای: تمام بدن
 • نوع ماساژور: دستی
 • مادون قرمز: خیر
 • قابل استفاده از روی لباس

مشاهده قیمت ماساژور و خرید محصول

6 خرید ماساژور کف پا

راهنمای خرید ماساژور-پا
ماساژور مناسب پا

روی هر یک از غلطک های آن برجستگی هایی وجود دارد که پاها روی آن قرار می گیرد و غلطک ها به نرمی حرکت میکنند. خرید ماساژور کف پا جریان خون را تنظیم می کند.

مشخصات این محصول

 • مناسب برای: پا
 • نوع ماساژور: دستی
 • دارای 5 غلطک برای حرکت زیر کف پا
 •  ساخته شده از پلاستیک

مشاهده قیمت ماساژور و خرید محصول

7 خرید ماساژور تن زیب مدل Astral کاربردی

راهنمای خرید ماساژور-Astral
ماساژورAstral

این وسیله با 53 گرم وزن سبک و کاربردی بهترین گزینه برای خرید ماساژور است. به کمک این مدل گرفتگی عضلات خود را برطرف کنید.

مشخصات این محصول

 • مناسب برای: تمام بدن
 • نوع ماساژور: دستی
 •  دارای چهار پایه‌ی ماساژ با سر گرد
 •  ابعاد: 9.5 × 9.5 × 9.5 سانتی‌متر
 •  وزن: 53 گرم

مشاهده قیمت ماساژور و خرید محصول

8 خرید ماسازور برقی پرکاربرد

راهنمای خرید ماساژور-LeeMax
ماساژور LeeMax

خرید ماساژور برقی با جهار سری مختلف جهت ماساژقابل استفاده برای رفع سلولیت و لاغری قسمتهای پهلو و شکم است.

مشخصات این محصول

 • مناسب برای: تمام بدن
 • نوع ماساژ: لرزشی , حرکتی
 • نوع ماساژور: برقی
 • توان مصرفی: 1200 وات
 • دارای چهار سری مختلف ماساژ

مشاهده قیمت ماساژور و خرید محصول

9 خرید ماساژور  مدل Stl-290 مناسب سر

راهنمای خرید ماساژور-دستی مناسب سر
ماساژور سر مدل stl-290

این محصول با طراحی و نوآوری خود امکانات و قابلیت هایی را به ارمغان آورده که در دسته خرید ماساژور پرفروش قرار گرفته است.

مشخصات این محصول

 • مناسب برای: سر
 • نوع ماساژ: حرکتی
 • نوع ماساژور: دستی

مشاهده قیمت ماساژور و خرید محصول

10 خرید مینی ماساژور زیبا و کاربردی

راهنمای خرید ماساژور-مینی ماساژور
ماساژور مینی

مشخصات این محصول

 • مناسب برای: تمام بدن
 • نوع ماساژ: حرکتی
 • نوع ماساژور: برقی
 • توان مصرفی: 3 وات

مشاهده قیمت ماساژور و خرید محصول

11 خرید ماساژور درمارولر

راهنمای خرید ماساژور-دستی زیبا
ماساژور زد جی اس

این محصول در سایز 0.25 و 0.5 برای دور چشم و بینی، سایز 0.75 و1 در نواحی دیگر صورت و سایز بیشتر از یک برای نواحی دیگر بدن برای رفع ترک پوستی و جای زخم های کهنه کاربرد دارد. از گزینه های مهم برای خرید بهترین ماساژور است.

مشخصات این محصول

12 خرید ماساژور مناسب برای سر

راهنمای خرید ماساژور-سر
ماساژور سر مدل A193

خرید ماساژور دستی برای سر آرامشی را به شما میدهد که غیرقابل وصف است. با بررسی مشخصات و خرید این مدل بهترین انخاب را داشته باشید.

مشخصات این محصول

 • مناسب برای: سر
 • نوع ماساژ: حرکتی
 • نوع ماساژور: دستی

مشاهده قیمت ماساژور و خرید محصول

13 خرید ماساژور مدل vibrata

راهنمای خرید ماساژور-برقی کاربردی
ماساژور vibrata

تزریق های زیبایی مانند بوتاکس، فیلر، ژل و … با درد ناشی از خود موجب اذیت مراجعه کنندگان میشود، که خرید ماساژور مدل vibrata بهترین گزینه برای تسکین درد آنهاست.

مشخصات این محصول

 • مناسب برای: تمام بدن
 • نوع ماساژ: لرزشی
 • نوع ماساژور: برقی
 • توان مصرفی: 1 وات

مشاهده قیمت ماساژور و خرید محصول

14 خرید ماساژور رفع خارش بدن

راهنمای خرید ماساژور-خارش بدن
ماساژور خارش سر D12

خرید ماساژور رفع خارش یک وسیله کاربردی و مناسب می باشد. با طراحی عالی و وزن کم به نظر می رسد کاربردی برای همه ی افراد است.

مشخصات این محصول

 • مناسب برای: شانه و گردن , کمر , پا
 • نوع ماساژ: حرکتی
 • نوع ماساژور: دستی

مشاهده قیمت ماساژور و خرید محصول

15 خرید ماساژوری مناسب و کاربردی برای سر

راهنمای خرید ماساژور-سر 0012
ماساژور مناسب سر

این ماساژور نیز همانند موارد مشابه برای استفاده سر می باشد. با توجه به تنوع و فروش زیاد این مدل به نظر می رسد کاربردی فوق العاده دارد که مورد استقبال نیز قرار گرفته است.

مشخصات این محصول

 • مناسب برای: سر
 • نوع ماساژ: حرکتی
 • نوع ماساژور: دستی

مشاهده قیمت ماساژور و خرید محصول

16 خرید ماساژور مدلRoller

راهنمای خرید ماساژور-رولرر
ماساژور Roller
 این مدل برای  تمام بخش‌های عضلانی بدن از جمله پشت و شانه‌ها مورد استفاده قرار می گیرد. برای رفع خستگی و گرفتگی عضلات مناسب ترین گزینه ی خرید ماساژور است.

مشخصات این محصول

 • مناسب برای: تمام بدن
 • نوع ماساژور: دستی
 •  دارای غلتک‌های خاردار
 •  جنس غلتک‌ها: PVC نرم
 • طول: 50 سانتی‌متر
 • قطر: 6 سانتی‌متر
 •  وزن: 800 گرم

مشاهده قیمت ماساژور و خرید محصول

17 خرید ماساژور سانگ لین کاربردی

راهنمای خرید ماساژور-برقی کاربردی
ماساژور SL222
این مدل با موتور لرزشی که دارد برای قسمت های مختلف بدن کاربرد دارد. دارای دو سر ماساژ است که محدوده ی بزرگ تری از بدن را در یک زمان ماساژ می دهد.

مشخصات این محصول

 • مناسب برای: تمام بدن
 • نوع ماساژور: برقی
 • توان مصرفی: 20 وات
 •  دسته‌ی خمیده
 •  ابعاد: 40 × 13 × 12 سانتی‌متر
 •  طول سیم: 1.5 متر
 •  وزن: 850 گرم

مشاهده قیمت ماساژور و خرید محصول

18 خرید ماساژور پا بسیار کاربردی

راهنمای خرید ماساژور-مناسب برای پا
ماساژور مدل Sandal
ماساژ دادن پا برای رفع خستگی و حفظ سلامتی مهم است. ماساژور پا «تن زیب» به کمک شما می آید تا خرید بهترین ماساژور را انجام دهید.

مشخصات این محصول

 • مناسب برای: پا
 • نوع ماساژور: دستی
 • مادون قرمز: خیر

مشاهده قیمت ماساژور و خرید محصول

19 خرید ماساژور زد جی تی اس مدل درمارولر بسیار عالی

راهنمای خرید ماساژور-کاربرد آسان
ماساژور زد جی تی اس مدل درمارولر

این مدل ها روز به روز در حال افزایش تولید هستند. غلطکی دارند که 192 سوزن روی سطح آن است که ضخامت این سوزن ها میکرون است طولی به حدود 2 تا 3 میلیمتر دارند.

مشخصات این محصول

 • مناسب برای: تمام بدن
 • نوع ماساژ: حرکتی
 • مادون قرمز: خیر

مشاهده قیمت ماساژور و خرید محصول

20 خرید ماساژور درمارولر دی.آر.اس فوق العاده کاربردی

راهنمای خرید ماساژور-با کیفیت و مقرون به صرفه
ماساژور Anti-aging

خرید ماساژور مدل درمارولر با کیفیت بالا و جنسی از تیتانیوم بهترین ابزار برای افزایش کلاژنسازی، جوانسازی و جلوگیری از پیری، شلی و چین و چروک پوست و… است.

مشخصات این محصول

 • مناسب برای: تمام بدن
 • نوع ماساژ: حرکتی
 • نوع ماساژور: دستی

مشاهده قیمت ماساژور و خرید محصول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا