خانه و آشپزخانهلوازم دکوراتیو خانه

راهنمای خرید ساعت دیواری فوق العاده زیبا برای دکوراسون داخلی + 20 ساعت پرفروش

ما در این پست راهنمای خرید ساعت دیواری مطالبی از جمله نقش ساعت دیورای در زیبایی خانه، راهنمای خرید ساعت دیواری، معرفی 25 مدل پر فروش و محبوب ساعت دیواری و نکات مهم و کلیدی در خرید ساعت را آماده کرده ایم. پس تا انتهای این مقاله این پست هلورین را دنبال کنید.

ساعت دیواری یکی از مهم ترین عناصر دکوراتیو خانه می باشد از این رو انتخاب بهترین ساعت دیواری می تواند بسیار اهمیت داشته باشد. شما قبل از خرید ساعت دیواری باید انواع برند های آن را بشناسید، قیمت ها را بدانید و سبک دکوراسیون خانه خودتان را هم مشخص کرده باشید تا بتوانید خریدی مناسب داشته باشید.

اهمیت ساعت دیواری در دکوراتیو خانه

بدونه شک زیبای و دکوراسیون هیچ خانه ای بدونه ساعت دیواری تکمیل نخواهد شد. از این رو خرید ساعت دیواری می تواند در زیبایی خانه شما بسیار اهمیت داشته باشد. انتخاب یک ساعت دیواری ساده نیست اما با دنبال کردن این پست شما به اطلاعات دقیقی دست پیدا خواهید کرد.

هر ساعت دیواری در اندازه و سبک خاصی طراحی شده است، اما باید شما فضا و سبک خانه خودتان را بشناسید بر همین اساس اقدام به خرید ساعت دیواری نمایید.

چرا باید بر اساس سبک خانه اقدام به خرید ساعت دیواری کرد؟ ساده است فرض کنید سبک دکوراسیون خانه شما سنتی است ولی شما ساعت دیواری مخصوص خان های مدرن را خریداری می کند. این اقدام شما می تواند نظم و زیبایی خانه شما را به هم بزند پس قبل از خرید ساعت دیواری سبک خانه را تعیین نمایید.

زیبایی هر خانه ای به عواملی بسیار مرتبط است، تابلو های دکوراتیو، پرده ها، لوستر ها و… از جمله عواملی مهم در این زمینه محسوب می شوند. از این رو مجموعه هلورین برای شما راهنمای خرید این محصولات را برایتان آماده کرده است، پس شما می توانید پست های راهنمای خرید پرده دکوراتیو، راهنمای خرید لوستر، راهنمای خرید آینه کوراتیو و راهنمای خرید تابلو دکوراتیو را مطالعه نمایید و بهترین ها را برای خانه یتان انتخاب کنید.

انواع مدل های ساعت دیواری

به طور کلی 2نوع ساعت دیواری(مدرن و سلطنتی یا کلاسیک) در بازار ها وجود دارد که هرکدام در مدل ها و اندازه های مختلفی وارد عرصه رقابت شده اند.

ساعت دیواری مدرن و فانتزی

راهنمای خرید ساعت دیواری
ساعت دیواری فانتزی

این نوع ساعت دیواری ها علاقمندان بسیار زیادی دارد و می تواند بسیار زیبا و جذاب باشند، اما نکته این است که این ساعت دیواری ها باید برای خانه های که به سبک مدرن طراحی شده اند، استفاد شود.

فرض کنید نوع پرده شما سلطنتی است اما در این بین ساعت دیواری شما از نوع مدرن یا فانتزی است قطعا زیبای را از خانه شما می گیرد. معمولا این نوع ساعت دیواری های فانتزی به صورت قطعاتی جدا از هم هستند که باید نصب شوند.

مشاهده ساعت های پر فروش سال 99

ساعت دیواری سلطنتی یا کلاسیک

راهنمای خرید ساعت دیواری
ساعت دیواری سلطنتی یا کلاسیک

ساعت های سلطتی یا کلاسیک از دیرباز به خانه ها زیبای و شکوه خاصی هدیه کرده است. این نواع ساعت های طرفداران بسیار زیادی دارند، و می توانند شکوه و حس آرامشی را به خانه ها بیاورند.(این ساعت دیواری ها در طرح ها و مدل های بسیار مطنوعی عرضه می شود)

راهنمای خرید ساعت دیواری

همانطور که قبلا گفتیم یکی از مهم ترین عناصر دکوراسیون هر خانه ای ساعت دیواری می باشد و باید در انتخاب آن دقت کافی داشته باشد. فاکتور های انتخاب ساعت دیواری می تواند بودجه شما، سبک دکوراسیون داخلی، علایق شما، جنس ساعت، نوع ساعت و … باشد، ادامه ما به این موارد می پردازیم.

فاکتور اول بودجه شما برای خرید ساعت دیواری

قیمت ساعت ها بستگی به مواردی چون نوع ساعت، اندازه ساعت، جنس ساعت، برند ساعت و … دارد پس شما قبل از اقدام به خرید ساعت بودجه خود را تهیه کنید و بعد ساعتی مطابق با علاقه و سبک دکوراسیون خود بخرید.

دومین فاکتور اندازه ساعت دیواری

ساعت دیواری ها در دو سبک مدرن(فانتزی) و سلطنتی(کلاسیک) عرضه می شوند و هر کدام دارای سایز های مختلفی هستند و این کاربرد خانه و سبک خانه است که اندازه را تعیین می کند.

برای انتخاب نوع ساعت ساعت شما باید به کاربرد محیط خانه یا اداره دقت کنید، برای مثال ساعت های رسمی را برای اداره و ساعت های فانتزی و شیک را برای خانه استفاده کنید.

نکته: برای تعیین اندازه شما به سبک خانه، کاربرد محیط، میزان ارتفاع دیوار های اتاق دقت کنید.

فاکتور سوم سبک ساعت

یکی از مهم ترین فاکتور ها انتخاب سبک ساعت است، شما می توانید از هر نوع ساعتی برای خانه خود استفاده کنید، اما شما باید سبک دکوراسیون داخلی خانه را در نظر بگیرید تا بر همین اساس اقدام به خرید ساعات دیواری کنید.

سبک کلاسیک

وقار و زیبای در سبک های سنتی نهفته است اما برای این وقار شما باید دقت کنید که کلیه وسایل بر اساس سبک کلاسیک خریداری شود.

می توانید از ساعت های که جنس آنها از چوب است برای سبک کلاسیک استفاده کنید، کلا وسایل ساخته شده از چوب برای دکوراسیون های کلاسیک بسیار ایده ال هستند.

سبک مدرن

امروزه سبک های مدرن و فانتزی بسیار مورده توجه قرار گرفته است، شما با داشتن دکوراسیون مدرن و خرید ساعت دیواری فانتزی می توانید خانه یتان را بسیار زیبا کنید. ساعت های مدرن و فانتزی معمولا به صورت قطعات جدا از هم هستند که باید نصب شوند(لبته کار چندان سختی نیست).

فاکتور چهارم همخوانی ساعت با عناصر خانه

یکی دیگر از فاکتور های مهم، همخوانی ساعت با عناصر خانه است. اگر پرده ها، مبل ها، و… به سبک سنتی یا کلاسی انتخاب شده اند باید ساعت را نیز بر اساس چنین سبکی انتخاب کنید.

نکته اول: ساعت های فانتزی و مدرن برای خانه های مدرن، ساعت های سنتی و کلاسیک برای خانه های سنتی و ساعت های تبلیغاتی برای محیط های کاری استفاده شود.

نکته دوم: معمولا ساعت های دیواری کمی سرو صدا دارند اگر به این صدا ها حساس هستید آن ها را در اتاق خواب قرار ندهید.

فاکتور پنجم اندازه ساعت

برای تعیین اندازه ساعت باید مواردی از قیبل ارتفاع دیوار، چیدمان خانه، سبک دکوراسیون خانه، کاربرد اتاق مورد نظر و… را در نظر بگیرید، تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

 فاکتور ششم برند و گارانتی محصول

یکی دیگر از فاکتور های مهم ساعت دیواری برند و خدمات آن برند است. وقتی یک برند برای محصول خود ضمانت 24 ماهه دارد یعنی کیفیت آن بالاست و شرکت سازنده به محصول خود اطمینان کافی را دارد و میتوان به آن برند اعتماد کرد.

فاکتور هفتم خرید ساعت دیواری بر اساس ماهیت اتاق

قطعا ماهیت هر اتاق ها با هم فرق دارد به عنوان مثال اتاق خواب کودک با اتاق پذیرای بسیار متفاوت است و یا اتاق پذیرایی با اتاق کار هم تفاوت بسیاری دارد.

شما می توانید ساعات های زیبا و متناسب با دکوراسیون داخلی را که رنگ و لعاب رسمی دارند را برای اتاق پذیرای و ساعت های که انرژی بخش هستند را برای اتاق کودک در نظر بگیرید.

معرفی بهترین و محبوب ترین ساعت های دیجی کالا

فاکتور هشتم نوع فرم ساعت دیواری

در خرید ساعت دیواری به فرم آنها دقت کنید زیرا هر فرمی مناسب هر خانه ای نیست. در این قسمت با انواع فرم و ماهیت هر کدام آشنا می شوید.

فرم دایره ای: دایره نماد چرخش هستی، حیات و تکامل است. اگر میخواهید حس راهی و انعطاف را داشته باشید از ساعت های با فرم گرد استفاده کنید.

فرم مربع و مستطیل: اگر می خواهید خانه شما زیبا و مرتب جلو کند بهتر است ساعت دیواری با فرم مربع یا مسطتیل انتخاب کنید زیرا این چهار ضلعی ها نماد نظم هستند.

فرم مثلث: این سه ضلعی کمتر در طراحی ساعت ها استفاده می شود.

پیشنهاد برای شما: راهنمای خرید ترازوی آشپزخانه ارزان و بسیار با کیفیت

نکته های مهم

در این بخش از راهنمای خرید ساعت دیواری مهمترین مواردی را که لازم است بدانید خواهیم گفت و شما نیز به آن دقت لازم را بکنید.

 • ساعت دیواری یکی از عناصر مهم در طراحی دکوراسیون داخلی است، پس بر اساس دکراسیون آن را انتخاب کنید.
 • از ساعت دیواری های چوبی در کنار مبلمان چوبی و سنتی استفاده کنید.
 • خرید ساعت دیواری مناسب می تواند به ظاهر خانه حس تنوع دهد.
 • قبل خرید ساعت دیواری مکان نصب آن را تعیین کنید و متناسب با سایر اجزای خانه آن را انتخاب کنید.
 • اگر اتاق شما کوچک و کم نور است می توانید از ساعت دیواری های آینه ای استفاده کنید تا نور را بازتاب دهد.
 • سعی کنید ساعت دیواری را در مکانی که بیشترین دید را دارد نصب کنید(بالای شومینه، کنار قاب عکس، دیوار پشت کاناپه و …)
 • اگر دیوار باریک یا ستونی برای ساعت دیواری انتخاب کرده اید، حتما ساعتی با عرض کم بخرید.
 • برای تعیین ارتفاع ساعت دیواری هیچ استانداردی وجود ندارد، بلکه نکته مهم توانای خواندن ساعت بدونه مشکل است.

پیشنهاد برای مطالعه برای شما: یکی از راه های ماسب جهت ایجاد نظم در کشو ها استافده از نظم دهنده ها می باشد پس اگر خواهان نظم هستید این پست راهنمای خرید نظم دهنده کشو را مطالعه نمایید.

نتیجه گیری

در این راهنمای خرید ساعت دیواری ما مواردی از قیبل اهمیت ساعت دیواری در دکوراسیون داخلی، معرفی انواع سبک های ساعت دیواری، نکته های مهم قبل از انتخاب ساعت دیواری، 8 فاکتور مهم در انتخاب ساعت دیواری و …. بیان کردیم.

به طور خلاصه می توان موارد زیر را بیان کرد:

 •  میزان هزینه شما برای خرید ساعت دیواری می تواند بسیار تاثیر گذار باشد.
 • سایز ساعت دیواری را ارتفاع و ماهیت اتاق تعیین می کند.
 • نمیتوان هر ساعت دیواری را در هر اتاقی نصب کرد چراکه هر اتاقی ماهیت خاص خود را دارد.
 • نوع ساعت دیواری را بر اساس سبک خانه انتخاب کنید.
 • ساعت های چوبی را برای سبک های سنتی انتخاب کنید.
 • معمولی ترین فرم ها عبارت اند از دایره ای، مربعی، مستطیلی، مثلثی و فرم های ترکیبی.

نکته برای این راهنمای خرید ساعت دیواری ما از سایت housetipster.com کمک گرفته ایم.

معرفی 20 مدل ساعت دیواری پر فروش و محبوب سال 99

در این قسمت از پست راهنمای خرید ساعت دیواری به معرفی 20 مدل ساعت دیواری پر فروش سال 99 می پردازیم، تمامی این 20 مدل شامل گارانتی محصول و امکان عودت کالا به مدت 7 روز می باشند.

ساعت دیواری دکوراتیو پدیده شاپ مدل جانا

راهنمای خرید ساعت دیواری
ساعت دیواری پیده شاپ مدل جانا

این مدل از ساعت جانا برای روج های جوان بسیار مناسب است. می توانید این ساعت را در اتاق تلویزیون، سالن نشیمن و پذیرایی نصب کنید.

این ساعت برای مدرن کردن خانه و سبک های مدرن بسیار ایده ال است. از ویژگی های این ساعت می توان به دارای دستور العمل نصب، برجسته، دارای فوم خود چسب، موتو اصل (کوارتز) و … اشاره کرد.

مشخصا این ساعت

 • ابعاد: 1200×1200×1 میلی‌متر
 • وزن: 0.5 کیلوگرم
 • قطر صفحه: 12 سانتی متر
 • عقربه های شب تاب: ندارد
 • ثانیه شمار: دارد
 • کنولوژی ساخت: الکترونیکی (کوارتز)
 • نحوه نمایش: عقربه‌ای
 • تاریخ شمار: ندارد
 • منبع انرژی: باتری
 • نوع باتری: AA
مشاهده و خرید محصول

ساعت دیواری دکوراتیو پدیده شاپ طرح بهار

راهنمای خرید ساعت دیواری
ساعت دیواری طرح بهار

اگر می خواهید نمای از طبیعت را روی دیواری داشته باشید، پیشنهاد هلورین به شما استفاده از این ساعت است. این ساعت با طرح بهار خود یکی از محبوب ترین ساعت دیواری های فانتزی است.

از ویژگی های این محصول می توان به قابلیت جابجایی، دارای موتور کوارتز اصل تایوان، قابلیت چیدمان دلخواه و… اشاره کرد.

مشخصات این ساعت

 • ابعاد: 400×700 میلی‌متر
 • وزن: 1 کیلوگرم
 • ثانیه شمار: دارد
 • نمایش زمان: عددی – نقطه‌ای
 • تکنولوژی ساخت: الکترونیکی (کوارتز)
 • نحوه نمایش: عقربه‌ای
 • منبع انرژی: باتری
 • نوع باتری: AA
مشاهده و خرید محصول

ساعت دیواری پدیده شاپ

راهنمای خرید ساعت دیواری
ساعت دیواری مدل Steve

این مدل از ساعت دیواری استیو بسیار مدن ساخته شده و برای مدرن کردن سبک خانه و دکوراسیون های مدرن و فانتزی بسیار مناسب است.

این محصول از تایپوگرافی در نشانه ها استفاده کرده و سایز نسبتا بزرگی دارد، که با این ویژگی ها می تواند گزینه مناسب برای جذاب کردن خانه باشد.

مشخصات این محصول

 • ابعاد: 1200×1200 میلی‌متر
 • وزن: 0.09 کیلوگرم
 • قطر صفحه: 120 سانتی متر
 • تکنولوژی ساخت: الکترونیکی (کوارتز)
 • نحوه نمایش: عقربه‌ای
 • منبع انرژی: باتری
 • نوع باتری: AA
مشاهده و خرید محصول

ساعت دیواری لوتوس

راهنمای خرید ساعت دیواری
ساعت دیواری لوتوس مدل

ساعت دیواری لوتوس مدل Stella – 3300 از ساعت دیواری های بسیار محبوب این لیست بیست تایی است. از این مدل می توانید برای خانه های مدرن و کلاسیک استفاده کنید.

مشخصات این محصول

 • ابعاد: طول 350، ارتفاع 530، ضخامت 55 میلی‌متر
 • وزن: 1.47 کیلوگرم
 • جنس قاب: فلز
 • قطر صفحه: 18 سانتی متر
 • عقربه های شب تاب: ندارد
 • ثانیه شمار: دارد
 • نمایش زمان: رومی
 • تکنولوژی ساخت: الکترونیکی (کوارتز)
 • نحوه نمایش: عقربه‌ای
 • تاریخ شمار: ندارد
 • آلارم: ندارد
 • منبع انرژی: باتری
 • نوع باتری: AA
مشاهده و خرید محصول

ساعت دیواری دو طرفه

راهنمای خرید ساعت دیواری
ساعت دیواری دو طرفه

این ساعت دیواری امتیاز 4 از 5 را از سوی خریداران دریافت کرده که نشان دهنده کیفت و زیبایی بالای این محصول است.(بیش از 40 نفر پیشنهاد خرید این محصول را داده اند)

مشخصات این محصول

 • نوع کاربرد: دیواری
 • ابعاد: 49 × 41 × 14 سانتی‌متر
 • وزن: 3200 گرم
 • جنس: شیشه , پلی استر
 • شکل قاب: دایره
 • جنس قاب: PVC
مشاهده و خرید محصول

ساعت دیواری پدیده شاپ طرح هستی زیبا و بادوام

راهنمای خرید ساعت دیواری
ساعت دیواری طرح هستی

زوج های جوانی که تازه ازدواج کرده اند می توانند با خرید این ساعت دیواری زیبای و محبت را همزمان به خانه بیاورند. جمله ای که در این ساعت به کار رفته می تواند بسیار تاثیر گذار باشد.

مشخصات این محصول

 • ابعاد: 1200×1200 میلی‌متر
 • وزن: 1 کیلوگرم
 • قطر صفحه: 12 سانتی متر
 • ثانیه شمار: ندارد
 • ویژگی های خاص: دارای سی دی آموزش فارسی نصب و جابجایی ویدیویی پدیده- شاپ– طراحی به سبک تایپوگرافی– متریال براق– استوانه پوشش موتور
 • سایر مشخصات: دارای شابلون و راهنمای فارسی– موتور کوارتز اصل تایوان– فوم برجسته خودچسب جهت جلوگیری از افتادن و نصب مکر– همراه با 5 عدد آینه پلکسی پروانه ای به طول 5 سانتی متر
مشاهده و خرید محصول

ساعت دیواری خاتم کاری گالری دست نگار مدل خورشیدی

راهنمای خرید ساعت دیواری
ساعت دیواری خاتم کاری

ساعت دیواری خاتم کاری مدل خورشید برای علاقمندان به این مدل از ساعت های خاتم کاری بسیار مناسب و ایده ال است.

مشخصات این محصول

 • نوع کاربرد: دیواری
 • ابعاد: 7×42×42 سانتی‌متر
 • وزن: 1200 گرم
 • جنس: چوب
 • شکل قاب: دایره
 • محل تولید: اصفهان
 • سایر توضیحات: ساعت از تلفیق هنرهای- خاتم کاری- نگار گری- هنر میناکاری
مشاهده و خرید محصول

ساعت دیواری پدیده شاپ

راهنمای خرید ساعت دیواری
ساعت دیواری مدل Gloria

این مدل از برند پدیده شاپ بسیار زیبا و مدرن است. از این مدل برای خانه های که سبک مدرنی دارند بسیار مناسب است. سعی کنید از این ساعت در اتاق تلویزیون و سالن نشیمن استفاده کنید.

مشخصات این محصول

 • ابعاد: 800×800×25 میلی‌متر
 • وزن: 2 کیلوگرم
 • جنس قاب: MDF
 • قطر صفحه: 80 سانتی متر
 • عقربه های شب تاب: ندارد
 • ثانیه شمار: ندارد
 • نمایش زمان: رومی
 • تکنولوژی ساخت: الکترونیکی (کوارتز)
 • نحوه نمایش: عقربه‌ای
 • تاریخ شمار: ندارد
 • آلارم: ندارد
 • منبع انرژی: باتری
 • نوع باتری: AA
مشاهده و خرید محصول

ساعت دیواری البرز

 

راهنمای خرید ساعت دیواری
ساعت دیواری البرز

ساعت دیواری البرز می تواند برای خانه شما شکوه و خیرگی چشم مهمانان را به دنبال داشته باشد. این محصول دارای ویژگی های از قبیل موتور اصل(کوارتز)، وزن کم، جنس قاب از پلاستیک و … می باشد.

مشخصات این محصول

 • ابعاد: 850 × 400 × 100 میلی‌متر
 • وزن: 2.400 کیلوگرم
 • جنس قاب: پلاستیک
 • قطر صفحه: 22 سانتی متر
 • عقربه های شب تاب: ندارد
 • ثانیه شمار: دارد
 • نمایش زمان: عدد
 • تکنولوژی ساخت: الکترونیکی (کوارتز)
 • نحوه نمایش: عقربه‌ای
 • تاریخ شمار: ندارد
 • آلارم: ندارد
 • منبع انرژی: باتری
 • نوع باتری: AA
مشاهده و خرید محصول

ساعت دیواری مدل روزنتال

راهنمای خرید ساعت دیواری
ساعت دیواری مدل روزنتال

وجود عناصر طبیعت در هر خانه ای می تواند آرامش را در این روز ها به دنبال داشته باشد. این ساعت با قاب چوبی و طرح زیبای طبیعت می تواند روح طبیعت را در خانه شما زنده کند.

مشخصات این محصول

 • ابعاد: 470*590 میلی‌متر
 • وزن: 2 کیلوگرم
 • جنس قاب: چوب
 • عقربه های شب تاب: ندارد
 • ثانیه شمار: دارد
 • نمایش زمان: رومی
 • تکنولوژی ساخت: الکترونیکی (کوارتز)
 • نحوه نمایش: عقربه‌ای
 • تاریخ شمار: ندارد
 • آلارم: ندارد
 • منبع انرژی: باتری
 • نوع باتری: AA
مشاهده و خرید محصول

ساعت دیواری آتینو طرح Fibonacci

راهنمای خرید ساعت دیواری
ساعت دیواری آتینو طرح Fibonacci

این محصول مناسب خانه های شیک و مدرن است با این ساعت دیواری آتینو می توانید زیبای و سبک مدرن را به خانه بیاورید.

از نقات قوت این محصول می توان به ، وزن کم، طراحی خاص و ظریف و ساخت با کیفیت و دقت بالا اشاره کرد.

مشخصات ای محصول

 • ابعاد: 50*50 میلی‌متر
 • وزن: 1 کیلوگرم
 • جنس قاب: MDF
 • قطر صفحه: 50 سانتی متر
 • عقربه های شب تاب: ندارد
 • ثانیه شمار: دارد
 • نمایش زمان: فاقد نشانگر
 • نولوژی ساخت: الکترونیکی (کوارتز)
 • نحوه نمایش: عقربه‌ای
 • تاریخ شمار: ندارد
 • آلارم: ندارد
 • منبع انرژی: باتری
 • نوع باتری: AA

ساعت دیواری پدیده شاپ مدل Antique مناس خانه ها مدرن

راهنمای خرید ساعت دیواری
ساعت دیواری مدل Antique

اگر شما مشکل پسند هستید؟ و به سختی محصولی را می خرید؟ این ساعت آنتیک با قاب چوبی و اعداد آینه ای می تواند برای شما بسیار مناسب باشد. این محصول بسیتر زیبا و بسیار کاربر پسند است.

مشخات این محصول

 • ابعاد: 600×600×10 میلی‌متر
 • وزن: 1 کیلوگرم
 • جنس قاب: MDF
 • قطر صفحه: 60 سانتی متر
 • نمایش زمان: عددی – رومی
 • تکنولوژی ساخت: الکترونیکی (کوارتز)
 • نحوه نمایش: عقربه‌ای
 • منبع انرژی: باتری
 • نوع باتری: AA
مشاهده و خرید محصول

ساعت دیواری پدیده شاپ

راهنمای خرید ساعت دیواری
ساعت دیواری پدیده شاپ مدل Harmony

برند پدیده شاپ یکی از برند های معروف در ساعت سازی است و اگر می خواهید در فضای خانه تحولی ایجاد کنید، این ساعت می تواند گزینه مناسبی باشد. این ساعت در 4 رنگ مختلف وارد عرصه رقابت شده و بسیار طرفدار دارد

مشخصات این محصول

 • ابعاد:1200×1200 میلی‌متر
 • وزن: 0.09 کیلوگرم
 • قطر صفحه: 120 سانتی متر
 • تکنولوژی ساخت: الکترونیکی (کوارتز)
 • نحوه نمایش: عقربه‌ای
 • منبع انرژی: باتری
 • نوع باتری: AA
مشاهده و خرید محصول

ساعت دیواری لوتوس مدل دو طرفه بسیار زیبا

راهنمای خرید ساعت دیواری
ساعت دیواری لوتوس مدل دو طرفه

شما با خرید ساعت دیواری لوتوس مدل دوطرفه می توانید فضای بسیار آرامی برای خانه ایجاد کنید. این محصول بسیار زیبا و پر مخاطب است.

مشخصات این محصول 

 • ابعاد: 490*410*140 میلی‌متر
 • وزن: 3 کیلوگرم
 • جنس قاب: پلاستیک
 • ثانیه شمار: دارد
 • نمایش زمان: عدد
 • تکنولوژی ساخت: الکترونیکی (کوارتز)
 • نحوه نمایش: عقربه‌ای
 • منبع انرژی: باتری
مشاهده و خرید محصول

ساعت دیواری ژیوار مناسب خان های مدرن

راهنمای خرید ساعت دیواری
ساعت دیواری ژیوار

ساعت دیواری ژیوار بسیار زیبا می باشد این محصول می تواند چشم هر کسی به خود خیره کند. از جمله ویژگی های این محصول می توان به جنس قاب از MDF با کیفیت، وزن 3 کیلو گرم و … اشاهر کرد.

مشخصات این محصول

 • ابعاد: 600*600*40 میلی‌متر
 • وزن: 3 کیلوگرم
 • جنس قاب: MDF
 • قطر صفحه: 60 سانتی متر
 • عقربه های شب تاب: ندارد
 • ثانیه شمار: دارد
 • نمایش زمان: عدد – حروف
 • تکنولوژی ساخت: الکترونیکی (کوارتز)
 • نحوه نمایش: عقربه‌ای
 • تاریخ شمار: ندارد
 • آلارم: ندارد
 • منبع انرژی: باتری
 • نوع باتری: AA
مشاهده و خرید محصول

ساعت دیواری سیتی زن مدل پاییز زیبا و با کیفیت

راهنمای خرید ساعت دیواری
ساعت دیواری سیتی زن مدل پاییز

خریدارانی که این محصول را خریده اند از 5 امتیاز به این محصول امتیاز 4.1 را داده اند و این امتیاز نشان دهنده کیفیت و رضایت بالا از محصول است.

سادگی، زیبای، کارای و کیفیت بالا از ویژگی های این محصول است، شما میتوانید این محصول را در ااق خواب، اتاق کار و … استفاده کنید.

مشخصات این محصول

 • ابعاد: 40*310*310 میلی‌متر
 • وزن: 0.750 کیلوگرم
 • جنس قاب: پلاستیک
 • قطر صفحه: 310 سانتی متر
 • عقربه های شب تاب: ندارد
 • ثانیه شمار: دارد
 • نمایش زمان: عدد
مشاهده و خرید محصول

ساعت دیواری ولدر

راهنمای خرید ساعت دیواری
ساعت دیواری ولدر

بیش از 140 خریدار به شما پیشنهاد خرید این محصول را داده اند. این محصول بسیار پر طرفدار است و می تواند خریدی هوشمندانه برای شما باشد(پیشنهاد هلورین برای شما اگر می خواهید با هزینه کم ساعت مناسب خریداری کنید).

مشخصات این محصول

 • ابعاد: 410*410*65 میلی‌متر
 • وزن: 1.4 کیلوگرم
 • جنس قاب: پلاستیک
 • قطر صفحه: 37 سانتی متر
 • عقربه های شب تاب: ندارد
 • ثانیه شمار: دارد
 • نمایش زمان: عدد
مشاهده و خرید محصول

ساعت دیواری پدیده شاپ مدل Grand

راهنمای خرید ساعت دیواری
ساعت دیواری پدیده شاپ Grand بسیار با کیفیت

در طراحی این ساعت رنگ و نگار های اضافه حدف شده و بخش زیادی از آن را آینه تشکیل می دهد، صفحه ی این محصول از چوب مشکی ساخته شده و اداد نیز به شکل رومی نمایش داده می شود.(این محصول یکی از پرفروش ترین های این لیست است.)

مشخصات این محصول

 • ابعاد: 600×600×20 میلی‌متر
 • وزن: 4 کیلوگرم
 • جنس قاب: MDF
 • قطر صفحه: 60 سانتی متر
 • عقربه های شب تاب: ندارد
 • ثانیه شمار: ندارد
 • نمایش زمان: رومی
مشاهده و خرید محصول

ساعت دیواری رویال ماروتی

راهنمای خرید ساعت دیواری
ساعت دیواری رویال ماروتی

ساعت های مدرن و فانتزی معمولا به صورت چند تکه هستند و بدونه هیچ قاب شیشه ای و یا قاب چوبی طراحی شده اند. این ساعت دیواری بسیار زیبا و مناسب هر خانه ای است.

مشخصات این محصول

 • ابعاد: قابل تنظیم میلی‌متر
 • وزن: 0.3 کیلوگرم
 • قطر صفحه: 120 سانتی متر
 • نمایش زمان: خطی
 • تکنولوژی ساخت: الکترونیکی (کوارتز)
 • نحوه نمایش: عقربه‌ای
 • منبع انرژی: باتری
مشاهده و خرید محصول

ساعت دیواری مدل لایف

راهنمای خرید ساعت دیواری
ساعت دیواری مدل لایف

فضای صمیمانه و دوست داشتی خودتان را به جمله “زندگی لذت دلچسب همین ثانیه هاست” را صمیمانه تر کنید. این ساعت دیواری مناسب زوج های جوان است و می تواند زیبایی و را هم به خانه بیاورد.

مشخصات این محصول

 • ابعاد: 1200x1200x7 میلی‌متر
 • وزن: 0.15 کیلوگرم
 • قطر صفحه: 120 سانتی متر
 • ثانیه شمار: دارد
 • نمایش زمان: عدد – حروف
مشاهده و خرید محصول

 

سینا یزدانی

مهندس نرم افزار، علاقمند به سئو و کسب و کار های اینترنتی.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا