آرایشی ، بهداشتی ، سلامتبهداشت دهان و دندانلوازم بهداشتی

راهنمای خرید دهان شویه ضد لکه و ضد پوسیدگی و معرفی 20 محصول برتر سال 99

هر کسی میخواهد دهانی خوش بو و دندان های سفید و بدون لکه داشته باشد و برای این هدف کارهای از قبیل استفاده از سفید کننده ها و یا مسواک زدن انجام می دهند ولی یکی از مهمترین و اساسی ترین کاری که باید انجام دهد استفاده از دهان شویه ها می باشد. ما در این راهنمای خرید دهان شویه به موارد بسیار کامل و جامع در مورد دهان شویه ها می پردازیم و به شما پیشنهاد می کنیم این پست راه نخوانده رها نکنید.

استفاده صحیح از داهان شویه ها می تواند از پوسیده شدن دندان ها و ایجاد لکه ها روی دندان جلوگیری کند و بوی خوش دهان و زیبایی و سلامت دندان را به شما هدیه دهد.

ما در این راهنمای خرید دهان شویه به موارد مهم زیر به طور کامل پرداخته ایم و در انتهای مطالب نیز 20 دهان شویه مناسب که از دندان های شما در مقابل پوسیدگی و لکه ها مخافظت می کند را معرفی کرده ایم.

 • دهان شویه چیست؟
 • کاربرد دهان شویه
 • نحوی استفاده از دهان شویه
 • انواع دهان شویه ها
 • معرفی 20 دهان شویه پرفروش سال 99

موارد گفته شده در این پست از بهترین و جامع ترین مراجع در سطح اینترنت جمع آوری شده و شما می تواند با اعتماد کامل موارد گفته شده عمل نمایید و دهان و دندان خود را سالم نگه دارید.

دهان شویه چیست؟

راهنمای خرید دهان شویه

سلامت دهان و دندان بر سلامتی کل بدن تاثیر بسیار مهمی دارد، در واقع میکروب ها و عفنوت های مبتوانند از راه دندان های پوسیده وارد بدن شوند و بر سلامتی جسم تاثیر بسیار مخربی بگذارند.

هر شخصی که به حفظ سلامتی خود اهمیت می دهد باید به سلامتی دندان ها اهمیت ویژه بدهد. از این رو یکی مهم ترین عناصر در سلامتی دهان و دندان، دهان شویه های می باشند.

دهان شویه ماده ای مایع است که برای حفظ سلامت دندان ها بسیار موثر است و می تواند دهان را خوش بو و دندان ها سالم نگه دارد.

در واقع می توان از دهان شویه ها هم برای رفع آلودگی مواد شیمایی موجود در خمیر دندان ها و هم برای جلوگیری از تجمع جرم ها و پلاک ها روی دندان استفاده کرد، از این رو دندان پزشک ها استفاده منظم از دهان شویه ها را پیشنهاده می دهند.(منبع ویگی پدیا)

یک پیشنهاد عالی برای شما، دوستان امروزه با شیوع ویروس کرونا نظافت دست ها بسیار ضرورت پیدا کرده است، از این رو ما یک راهنمای خرید ضد عفونی کننده دست را همراه با 31 محصول برتر برای ضد عفونی کردن دستایتهان آماده کرده ایم. شما دوستان عزیز می توانید با مطالعه این بخش و بهترین ضد عفونی کننده دست را برای خود و عزیزانتان بخرید.(اکثر محصولات معرفی شده دارای تخفیف هستند)

کاربرد دهان شویه

شما با خرید دهان شویه می توانید سلامت دهان را بهبود ببخشید، در این بخش ما به طور مفید و مختصر به خواص دهان شویه می پردازیم.

کاهش بوی بد دهان

علت بوی بد اهان وجود برخی باکتری ها در دهان است و دهان شویه ها نیز حاوی کلرهگزیدین و ستیل پیریدینیوم می باشند و این مواد می توانند باکتری های که عامل ایجاد بوی بد در دهان هستند را از بین ببرند و به کاهش بوی بد دهان کمک بسیار زیادی کنند.

در دهان شویه ها ماده ای دیگر به نام دی اکسید کلر و روی وجود دارد که باعث خنثی شدن بوی بد دهان می شوند.  دهان شویه ها در کل وظیفه محافظت از دندان و لثه را در برابر باکتری ها دارند و این خود عاملی بر کاهش بوی بد دهان می باشد.

جلوگیری از پوسیدگی دندان

هنگامی که شما مواد خوراکی شیرین را مصرف می کنید، باکتری های موجود در دهان ترکیبات شکر را در هم می شکنند و مواد شیرن را تبدیل به اسید می کنند و این عامل اصلی در ایجاد پوسیدگی دندان های می باشد.

حالا که شما با علت اصلی پوسیدگی دندان ها آشنا شدید، باید راه حل پیشگیری از این عارضه را بدانید تا بتوانید از پوسیدگی دندان ها جلوگیری کنید. برای جلوگیری از این مشکل شما باید به طور مرتب مسواک بزنید و از دهان شویه ها برای از بین بردن مواد اسیدی و حذف باکتری های مضر استفاده کنید.

قطعا در کنار استفاده از دهان شویه ها باید از مسواک زدن نیز برای حفظ سلامت هرچه بیشتر دهان و دندان استفاده کنید، مسواک برقی ها واقعا می توانند دندان شما را از هر آلودگی پاک کنند (مراجعه شود به پست راهنمای خرید مسواک برقی ها) اما نگهداری از مسواک ها در جای تمیز بسیار اهمیت دارد زیرا اگر مسواک شما آلوده باشد می تواند دهان و دندان شما را نیز آلوده کند پس سعی کنید برای حفظ پاکیزگی مسواک هایتان به فکر خرید جا مسواکی عالی باشد.

دهان شویه ها حاوی موادی به نام فلورید هستند که باعث جلوگیری از پوسیدگی دندان و عاملی برای سلامت لثه ها هستند. پس به یاد داشته باشید که دهان شویه ها راه حلی برای جلوگیری از پوسیدگی دندان ها هستند.

پیشنهاد برای شما: راهنمای خرید بهترین کرم ضد آفتاب  

سلامت لثه

بیماری التهاب لثه یکی از خطرناکترین بیماری های لثه می باشد. فردی که دچار این بیماری می شود لثه های آن ضعیف می شود و امکان ریزش دندان ها و ضعیف شدن لثه ها را دارد.

بنابراین شما باید به طور منظم و دقیق از مسواک، نخ دندان و دهان شویه ها استفاده کنید تا لثه های شما در سلامت کامل قرار گیرند تا لثه های شما همیشه سلام بماند.(در ادامه نحوه صحیح استفاده از دهان شویه را خواهید دید)

التیام زخم های دهان

علل به وجو آمدن زخم های دهان هنوز به طور قطعی پیدا نشده است اما عواملی چون استرس، عفونت ، عواملی ارثی و… می تواند در ایجاد زخم ها موثر باشد.

در دهان شویه ماده ای به نام آپ اکسیژنه که خود نوعی ضد عفونی کننده ملایم است و جود دارد و خود باعث ضد عفونی کردن دهان می شود و این ضد عفونی می تواند زخم های دهان را تا حد بسیار بلای کاهش و یا آن را درمان کند.

کمک به سفیدی دندان ها

قهوه، چای، نوشابه و به کلی این دست از نوشیدنی ها که حاوی ماده ایی به نام تانین هستند، باعث ایجاد لکه ها رو دندان ها می شوند که این خود باعث زردی دندان های هستند.

مشاهده قیمت و خرید بهترین دهان شویه ها

دهان شویه ها حاوی موادی از قبیل آب اکسیژنه و کلرهگزیدین هستند، که این مواد می توانند لکه های زرد رنگ را از بین ببرند و دندان ها را سفید کنند.(شما با خرید دهان شویه مناسب می توانید ماده تانین که عامل زردی دندان ها هستند را از بین ببرید)

انواع دهان شویه

دهان شویه ها در انواع و ابعاد متفاوتی عرضه می شود و هر کدام برای موارد خاصی مورده استفاده قرار می گیرد. در ای قسمت ما به طور مفید و مختصر هر کدام را معرفی خواهیم کرد.

دهان شویه های درمانی

دهان شویه های درمانی توسط پزشک متخصص برای مواردی مانند درمان بیماری لثه ها، بد بوی دهان، عفونت دهان و … تتجویز می شود و جدا از مصرف خود سرانه آن خود داری کنید.

از دهان شویه های درمانی برای موارد همچون التهاب لثه، ضد پوسیدگی دندان ها، ضد جرم دندان و ضد باکتری و عفونت ها استفاده می شوند و سعی کنید در این موارد با توصیه پزشک عمل کنید.

یک مطلب جذاب دیگر برای شما: معرفی 8 دهان شویه خانگی و بسیار کاربردی

دهان شویه های غیر درمانی

این نوع دهان شویه ها در دارو خانه ها و فروشگاه های آنلاین به وفور وجود دارد و در قسمت الکل دار و بدونه الکل تقسیم می شوند.

از این نوع دهان شویه ها معمولا برای جلوگری از پوسیدگی دندان ها، سفیدی دندان ها، بین بردن لکه های زرد رنگ روی دندان ها و یا کاهش بوی بد دندان ها استفاده می کنند.

نکته: سعی کنید از دهان شویه های بدونه الکل استفاده کنید.(البته دهان شویه های حاوی الکل نیز کاربرد خاص خود را دارند)

دهان شویه های مناسب کودکان

دهان و دندان کودکان بسیار حساس تر از افراد بزرگ سال هستند از این رو حتما از دهان شویه های محصوص کودکان استفاده کنید تا مشکلی برای کودکان شما ایجاد نکند.

مشاهده قیمت و خرید دهان شویه مخصوص کودکان

دهان شویه های حاوی فلوراید

ماده فلوراید مانع پوسیدگی دندان ها و می شوند و دهان شویه های حاوی فلوراید از پوسیدگی دندان ها جلوگیری می کند و دلیل این امر نیز فلوراید با مبنای دندان ترکیب می شود و مانع پوسیدگی می شود.

نکته: استفاده از دهان شویه حاوی فلوراید جایگزین مسواک زدن نیست و حتما از نخ مسواک استفاده کنید.

نحوی استفاده از دهان شویه ها

راهنمای خرید دهان شویه
روش استفاده صحیح از دهان شویه ها

صرفا خرید دهان شویه برای سلامتی دندان کافی نمی باشد و مهم ترین مسئله اسفاده صحیح از دهان شویه ها می باشد. شما با دانستن نخوی استفاده از دهانشویه ها می توانید اقدامی مثبت در جهت حفظ سلامتی دهان و دندان انجام دهید.

برای استفاده صحیح از داهان شویه ها باید به موارد زیر توجه کنید:

 • بعد از مسواک زدن از دهان شویه استفاده کنید.
 • در هر بار استفاده سعی کنید حداقل 30 ثانیه مایع دهان شویه را در دهان خود بچرخانید.
 • دهان شویه های حاوی ماده فلوراید ایجاد حفره های دندان جلوگیری می کند.
 • میزان مصرف دهان شویه بر روی بطری آن حک شده و آن را حتما مطالعه کنید.
 • از بلعیدن دهان شویه جدا خودداری کنید.
 • بعد از چرخاندن دهان شویه در دهان کلیه مواد دهان شویه را از دهان خارج کنید.
 • بعد از استفاده از دهان شویه ها به مدت نیم ساعت تا دو ساعت از خوردن و یا آشامیدن هر گونه موادی خود داری نمایید.

سعی کنید موارد گفته شده در این پست ( راهنمای خرید دهان شویه ) به موارد گفته شده دقت لازم را داشته باشید تا دهان شویه ها بهترین اثرات را روی دندان های شما بگذارند.

پیشنهاد برای شما: اگر شما هم دچار شوره سر شده اید پیشنهاد می کنم پست معرفی بهترین شامپو ضد شوره سر را مطالعه کنید تا بهترین و مناسب ترین شامپو های ضد شوره را پیدا و استفاده کنید.

نتیچه گیری

در این پست ( راهنمای خرید دهان شویه ) به موارد مهمی از جمله انواع دهان شویه ها، کاربرد دهان شویه ها، نحوی استفاده از دهان شویه ها و … اشاره کرده ایم.

اما نکته ای مهم که حتما باید به آن توجه کنید این است که حتما برای سلامت دهان و دندان خود از سه عامل یعنی مسواک، نخ دندان و دهان شویه با هم استفاده کنید.

معرفی 20 دهان شویه پر فروش سال 99

در این قسمت از پست راهنمای خرید دهان شویه به معرفی 20 دهان شویه پرفروش و بسیار پر قدرت در سال 99 خواهیم پرداخت.

نکته مهم: ما در این پست ( راهنمای خرید دهان شویه ) محصولاتی را که در این قسمت معرفی کرده ایم که همگی دارای مجوز از نهاد های بهداشتی کشور هستند و در این پست هیچ محصول غیر اصلی معرفی نشده است

دهان شویه وی وان مدل General Cool Mint

راهنمای خرید دهان شویه
خرید دهان شویه – مدل General cool mint

داشتن دندان های سالم و زیبا نیازمند مراقبت می باشد، یکی از مهم ترین مواردی که در زیبای و سلامت دندان های نقش مهمی دارد دهان شویه ها هستند.

دهان شویه مدل  General Cool Mint حاوی فلوراید است و شما می توانید با خرید دهان شویه مدل General cool mint سلامت بهداشت و دهان خود را تامین کنید.

ویژگی های این محصول

 • حاوی فلوراید
 • ایجاد محیط مناسب جهت جذب مواد معدنی و کلسیم توسط مینای دندان
 • ممانعت از نرم شدن سطح دندان و سایش رزین دندانی و مواد کامپوزیتی
 • 50 درصد افزایش مینای دندان
 • تقویت لثه و ممانعت از بیماری‌های پریودنتال
 • متوقف کردن پیشرفت پوسیدگی اولیه و ترمیم آن
 • ضد باکتری و التهاب لثه

دهان شویه وی وان مدل General Fresh Mint

راهنمای خرید دهان شویه
خرید دهان شویه – General Fresh Mint

اگر لبخند های زیبا برای شما بسیار مهم است پس باید به بهداشت دهان و دندان خود توجه بسیار زیادی کنید. دهان شویه های وی وان یکی از بهترین برند ها در این زمینه ها هستند و این دهان شویه ها می توانند سلامت دهان و دندان شما را حفظ کنند.

ویژگی های این محصول

 • فاقد الکل
 • 50 درصد افزایش مینای دندان
 • تقویت لثه و ممانعت از بیماری‌های پریودنتال
 • ممانعت از نرم شدن سطح دندان و سایش رزین دندانی و مواد کامپوزیتی
 • ایجاد محیط مناسب جهت جذب مواد معدنی و کلسیم توسط مینای دندان
 • حاوی فلوراید کافی جهت استحکام بخشی به دندان و لثه
 • ضد عفونی کننده، واکسینه کردن محیط دهان در برابر بیماری‌های عفونی
مشاهده جزییات بیشتر و خرید محصول

دهان شویه ایرشا مدل Complete

راهنمای خرید دهان شویه
دهان شویه مدل Complete حاوی فلوراید

دهان شویه ایرشا مدل Complete از خریداران امتیاز 4.3 از 5 را دریافت کرده و این به معنی رضایت از خرید و کیفیت بالای محصول است. این محصول حاوی فرواید و مواد سفید کننده دندان های می باشد.

مشخصات این محصول

 • حجم: 250 میلی لیتر
 • سایز: بزرگ
 • مناسب برای: بزرگسالان
 • طعم: دارد
 • نوع طعم: خنک
 • فلوراید: دارد
 • از بین برنده پلاک: دارد
 • قدرت سفید کنندگی: دارد
 • کشور مبداء برند: ایران
 • شماره مجوز: 16/22759
 • صادر کننده مجوز: سازمان غذا و دارو
 •  سفید کننده و براق کننده دندان
 • فاقد الکل
 • حاوی فلوراید
 • آنتی باکتریال

مشاهده جزییات بیشتر و خرید محصول

دهان شویه ایرشا مدل Anti-Plaque

راهنمای خرید دهان شویه
دهان شویه حاوی فلوراید و خاصیت سفید کنندگی

به طور کلی دهان شویه های که حاوی فلوراید هستند، می توانند سلامت دهان و دندان را تامین کنند. شما می تواند با خرید دهان شویه Irsha که حاوی فلوراید است سلامت دهان و دندان خود را به دست بیاورید.

ویژگی های این محصول

 • حاوی فلوراید
 • خوشبو کننده و مبارزه با بوی بد دهان
 • سفید کننده،براق کننده و تمیز کننده دندان
 • کمک به کاهش رسوب های دندانی
 • پاک کننده پلاک و جرم دندان

دهان شویه ایرشا مدل anti-septic

راهنمای خرید دهان شویه
دهان شویه anti-septic

دهان شویه مدل anti septic حاوی فلوراید است ومی تواند دهان را خشبو و سالم نگه دارد. قیمت مناسب و کیفیت بالای این از ویژگی های بارز آن محسوب می شود.

مشخصات این محصول

 • حجم: 250 میلی لیتر
 • مناسب برای: بزرگسالان
 • طعم: ندارد
 • نوع طعم: فاقد طعم
 • فلوراید: دارد
 • از بین برنده پلاک: دارد
 • قدرت سفید کنندگی: دارد
 • کشور مبداء برند: ایران
 • شماره مجوز: 16/21891
 • صادر کننده مجوز: سازمان غذا و دارو

دهان شویه وی وان مدل Natural

راهنمای خرید دهان شویه
دهان شویه حاوی مواد سفیدکنندگی دندان ها

عفونت های دهان یکی از بدترین اتفاقی است که می تواند برای هر شخصی رخ دهد، اما با استفاده صحیح از هان شویه های مناسب می توانید این مشکل را حل کنید و دیگر چنین اتفاقی برای شما رخ ندهد. پیشنهاد هلورین در این پست ( راهنمای خرید دهان شویه ) برای شما خرید این محصول است.

ویژگی های این محصول

 • طعم مطلوب
 • موثر در درمان بیماری دنچراستوماتیت
 • جایگزین کاملا گیاهی برای داروهای شیمیایی (نیستاتین و فلوکونازول)
 • کاهش برفک دهانی
 • حاوی ویتامین E
 • ضد باکتری، ضد ویروس، درمان قرچ
 • از بین برنده درد

دهان شویه بنسر مدل Fluoride

راهنمای خرید دهان شویه
دهان شویه Fluorida حاوی فلوراید

دهان شویه Fluorida به دلیل داشتن پلی سوربات در تقویت دندان ها بسیار موثر است، این محصول در کنار پلی سوربات حاوی فلوراید است که می تواند از پوسیدگی دندان های جلوگیری کند.

مشخصات این محصول

 • حجم: 300 میلی لیتر
 • سایز: بزرگ
 • مناسب برای: بزرگسالان
 • طعم: دارد
 • نوع طعم: نعنا
 • فلوراید: دارد
 • از بین برنده پلاک: دارد
 • کشور مبداء برند: ایران
 • شماره مجوز: 34/ظ/1084
 • صادر کننده مجوز: سازمان غذا و دارو
 • سایر توضیحات: ایجاد طراوت و بوی خوش دهان به مدت طولانی– مناسب جهت اسنحکام مینای دندان– پیشگیری از پوسیدگی مینای دندان

دهان شویه میسویک مدل Total Care

راهنمای خرید دهان شویه
خرید دهان شویه – مدل میسویک حاوی مواد سفید کننده دندان ها

دریافت امتیاز بالا از خریداران، کیفیت بالا، ضد حساسیت، ضد پلاک و قیمت مناسب از ویژگی های بسیار بارز ای محصول می باشد.

شما اگر قصد خرید دهان شویه ای را دارید که کیفیت بالا و قیمت مناسب را داشته باشد این محصول به شما پیشنهاد می شود.

مشخصات این محصول

 • حجم: 400 میلی لیتر
 • سایز: بزرگ
 • مناسب برای: بزرگسالان
 • طعم: دارد
 • نوع طعم: نعنا
 • فلوراید: ندارد
 • از بین برنده پلاک: دارد
 • قدرت سفید کنندگی: دارد
 • کشور مبداء برند: ایران
 • شماره مجوز: 56/22231
 • صادر کننده مجوز: سازمان غذا و دارو
 • سایر توضیحات: محافظ کامل از حفره‌های دهانی و دندان

دهان شویه وی وان مدل General Fresh Mint در بسته 2 عددی

راهنمای خرید دهان شویه
دهان شویه دو عددی حاوی فلوراید

دهان شویه وی وان مدل General Fresh Mint حاوی فلوراید و مواد سفید کننده می باشد و قیمت بسیار مناسب هم دارد. این محصول در پک دو عددی عرضه می گردد.

مشخصات این محصول

 • حجم: 330 میلی لیتر
 • سایز: بزرگ
 • مناسب برای: بزرگسالان
 • طعم: ندارد
 • نوع طع: نعناع
 • فلوراید: دارد
 • از بین برنده پلاک: دارد
 • قدرت سفید کنندگی: دارد
 • کشور مبداء برند: ایران
 • شماره مجوز: 23/35-24
 • صادر کننده مجوز: سازمان غذا و دارو

 

دهانشویه کلگیت سری Plax مدل Fresh Mint

راهنمای خرید دهان شویه
خرید دهان شویه – کلگیت سری Plax

این محصول برای ضد عفونی کردن دهان و دندان و تازگی نفس بسیار مناسب است.(این محصول فاقد فاقد الکی می باشد)

مشخصات این محصول 

 • حجم: 500 میلی لیتر
 • سایز: بزرگ
 • مناسب برای: بزرگسالان
 • طعم: دارد
 • نوع طعم: نعناع تازه
 • فلوراید: ندارد
 • از بین برنده پلاک: دارد
 • قدرت سفید کنندگی: ندارد
 • کشور مبداء برند: آمریکا
 • شماره مجوز: 9599632753386286
 • صادر کننده مجوز: سازمان غذا و دارو
 • سایر توضیحات: شوینده و ضدعفونی کننده دهان و دندان ها– تازه کننده نفس– بدون الکل– قابل استفاده به صورت روزمره

دهان شویه ایرشا مدل Tea tree oil and Aloevera

راهنمای خرید دهان شویه
دهان شویه حاوی فلوراید با کیفیت بالا

دهان شویه ها از محصولات بهداشتی بسیار ضروری می باشد و باید هر کسی که خواهان سلامت دهان و دندان است از این محصول استفاده کند.

دهان شویه ها برای کنترول پوسیدگی، خوشبو کنندگی دهان و… کاربرد دارد و این محصول نیز برای ان موارد کاربرد دارد.

ویژگی این محصول

 • PH متناسب با محیط دهان (مناسب استفاده روزانه)
 • جلوگیری از پوسیدگی اولیه دندان
 • طراوت، شادابی و نابود کننده میکروبهای مولد بوی بد دهان
 • جلوگیری از التهاب و خونریزی لثه
 • محافظ لثه و دندان 
 • فاقد الکل
 • جلوگیری از تشکیل جرم
 • حاوی عصاره الوئه ورا
 • آنتی باکتریال قوی

دهان شویه بنسر مدل Special

راهنمای خرید دهان شویه
دهان شویه بنسر حاوی فلوراید و مواد سفید کننده دندان

کلرهگزیدان یکی از دهانشویه های پر مصرف است. از این محصول برای برطرف کردن عفونت های دهان و درمان زخم های دهان و لثه کاربرد دارد.

ویژگی های این محصول

 • حاوی کلرهگزیدین
 • ایجاد طرافت و تازگی دهان
 • از بین برنده بوی بد دهان
 • ضد عفونی کننده دهان

مشاهده جزییات بیشتر و خرید محصول

دهان شویه ایرشا مدل Anti Tartar

راهنمای خرید دهان شویه
دهان شویه با قابلیت سفید کننده گی دندان ها

این محصول دارای ویژگی های چون سفید کننده قوی، پیشگیری از پوسیدگی دندان ها، شستشوی کانال دندان، رفع بوی بد دندان ها و … اشاره کرد.

مشخصات این محصول

 • حجم: 250 میلی لیتر میلی لیتر
 • سایز: کوچک
 • مناسب برای: بزرگسالان
 • طعم: ندارد
 • نوع طعم: زینک کلراید
 • فلوراید: ندارد
 • از بین برنده پلاک: دارد
 • قدرت سفید کنندگی: دارد
 • کشور مبداء برند: ایران
 • صادر کننده مجوز: سازمان غذا و دارو

مشاهده جزییات بیشتر و خرید محصول

دهان شویه اورال بی سری Complete مدل Lasting Freshness

راهنمای خرید دهان شویه
دهان شویه اورال بی – حاوی فلوراید

دهان شویه محصولی است جهت ارتقای سلامت دهان و دندان اما این به معنی جایگزین کردن دهان شویه به جای مسواک و یا نخ دندان نیست. شما باید از دهان شویه به عنوان تکمیل کننده فرایند سلامت دهان و دندان استفاده کنید.

ویژگی های این محصول

 • بدون الکل با طعم خنک کنندگی دهان
 • خوشبو کننده دهان
 • محافظت از لثه
 • جلوگیری کننده از تشکیل پلاک میکروبی
 • جلوگیری کننده از پوسیدگی دندان‌ها
 • از بین برنده پلاک های میکروبی

دهان شویه کودک وی وان مناسب دختران بالای 6 سال

راهنمای خرید دهان شویه
دهان شویه مخصوص بالای دختران 6 سال

دهان و دندان کودکان بسیار حساس است و باید حتما از دهان شویه های محصوص کوکان استفاده کنید. این محصول مخصوصا برای کودکان بالای 6 سال تولید شده و مورده استفاده قرار می گیرد.

ویژگی های این محصول

 • فاقد پارابن
 • کاهش باکتری دندان‌های کودکان
 • پیشگیری و کنترل پوسیدگی
 • کمک به حفظ سلامت دندان‌های شیری
 • دارای دی سدیم فسفات جهت کاهش حساسیت دندان
 • ترمیم و تامین فلوراید مورد نیاز دندان‌ها
 • فاقد الکل

مشاهده جزییات بیشتر و خرید محصول

دهان شویه لیسترین مدل Cool Mint

راهنمای خرید دهان شویه
دهان شویه حاوی مواد سفید کننده

برای داشتن دندان های سالم و سفید باید سه مرحله، موسواک زدن، نخ دندان کشیدن و شستن دهان با دهان شویه را انجام داد.(در این راهنمای خرید دهان شویه نحوی استفاده از دهان شویه آموزش داده شده است.)

 دهان شویه ها درواقع نقش تکمیل کننده این فرایند ها را دارند و دهان شویه لیسترین مدل Coll Mint این نقش تکیمل کننده گی را به خوبی انجام می دهد.

ویژگی ها این محصول

 • دارای تاییدیه انجمن دندانپزشکان آمریکا
 • از بین بردن بوی بد دهان
 • مقابله با جرم و باکتری‌های مضر دهان
 • ضد عفونی کننده
 • دارای الکل
 • کمک به جلوگیری از پوسیدگی دندان و مقابله با بیماری‌های لثه
 • دارای فرمولاسیونِ حاوی 4 روغن ضروری (Essential Oil)

مشاهده جزییات بیشتر و خرید محصول

دهان شویه اورال-بی مدل Lasting Freshness

راهنمای خرید دهان شویه
دهان شویه اورال بی یکی از بهترین های این زمینه

دهان شویه اورال بی ساخت کشور آلمان می باشد و از مجوز سازمان غذا و داروی ایران را نیز دارد. این محصول قابلیت سفیدکنندگی دندان ها را دارد.

مشخصات این محصول

 • حجم: 250 میلی لیتر
 • سایز: کوچک
 • مناسب برای: بزرگسالان
 • طعم: دارد
 • نوع طعم: نعنا
 • فلوراید: ندارد
 • از بین برنده پلاک: دارد
 • قدرت سفید کنندگی: دارد
 • کشور مبداء برند: آلمان
 • صادر کننده مجوز: سازمان غذا و دارو

مشاهده جزییات بیشتر و خرید محصول

دهان شویه لیسترین مدل Cool Mint

راهنمای خرید دهان شویه
دهان شوی حاوی فلوراید

دهان شویه لیسترین از پوسیدگی های دندن جلوگیری می کند و سلامت بثه ها را هم به ارمغان می آورد.  این محصول جرم و باکتری های مضر دندان را از بین می برد و سطح سلامت دهان و دندان را ارتقا می دهد.( خرید دهان شویه لیسترین  توصیه میشود.)

ویژگی های این محصول

 • دارای تاییدیه انجمن دندانپزشکان آمریکا
 • از بین بردن بوی بد دهان
 • مقابله با جرم و باکتری‌های مضر دهان
 • ضد عفونی کننده
 • دارای الکل
 • جلوگیری از پوسیدگی دندان ها

مشاهده جزییات بیشتر و خرید محصول

راهنمای خرید دهان شویه
دهان شویه حاوی فلوراید و مواد سفید کننده دندان ها

این دهان شویه حاوی فلوراید و پلی سوبات است که در پیشگیری از پوسیدگی و تقویت دندان ها تاثیر بسیار بالای دارند. این دو ماده در سلامت دندان ها بسیار موثر هستند. به طور کلی خرید دهان شویه های که حاوی فلوراید هستند توصیه می شود.

مشخصات این محصول

 • حجم: 400 میلی لیتر
 • سایز: بزرگ
 • مناسب برای: بزرگسالان
 • طعم: دارد
 • نوع طعم: نعنا
 • فلوراید: دارد
 • از بین برنده پلاک: دارد
 • قدرت سفید کنندگی: دارد
 • کشور مبداء برند: ایران
 • شماره مجوز: 34/ظ/1084
 • صادر کننده مجوز: سازمان غذا و دارو
 • سایر توضیحات: ایجاد طراوت و بوی خوش دهان به مدت طولانی– مناسب جهت اسنحکام مینای دندان– پیشگیری از پوسیدگی مینای دندان
حرف پایانی: ما در این راهنمای خرید دهان شویه سعی کرده ایم که بهترین اطلاعات و بهترین محصولات را برای شما معرفی کنیم و امیدواریم که این راهنمای خرید دهان شویه مورد پسند شما قرار گرفته باشد. دوستان عزیز لطفا نظرات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنید. با تشکر از شما

مدیر سایت

کوهنوردی به من صبر و استقامت رو یاد داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا