خانه و آشپزخانهلوازم دکوراتیو خانه

راهنمای خرید و معرفی 20 مدل پرده دکوراتیو (بسیار زیبا) و قیمت روز

یکی از اساسی ترین اقدامات برای زیبا سازی دکوراسیون داخلی خانه انتخاب پرده دکوراتیو مناسب و با کیفیت است، بسیاری از خانه ها با وجود اینکه وسایل داخلی بسیار زیبا و گران قیمتی دارد اما  دکوراسیون داخلی آن ها چندان چنگی بر دل نمی زنند و علت آن هم انتخاب نا مناسب پرده می باشد.

پرده ها علاوه بر اینکه پنجره ها را می پوشانند ، از ورد نور خوشید به خانه جلوگیری می کند، پس باید پرده ای با را دوام انتخاب کنید تا سالیان سال از آن به خوبی استفاده کنید.

ما در این راهنمای خرید پرده دکوراتیو فاکتور های یک پرده دکوراتیو با کیفیت و مناسب را برای شما عزیزان شرح داده ایم و در انتها نیز 20 نوع از بهترین پرده های دکوراتیو را معرفی کرده ایم، شما نیز می توانید از این راهنمای خرید پرده دکوراتیو که توسط تیم هلورین جمع آوری شده است، استفاده کنید و بهترین خرید را تجربه کنید، پس با ما همراه باشید.

به طور کلی زیبایی هر خانه ای به عواملی بسیار مرتبط است، تابلو های دکوراتیو، پرده ها، لوستر ها و… از جمله عواملی مهم در این زمینه محسوب می شوند. از این رو مجموعه هلورین برای شما راهنمای خرید این محصولات را برایتان آماده کرده است، پس شما می توانید پست های راهنمای خرید لوستر، راهنمای خرید آینه دکوراتیو، راهنمای خرید تابلو دکوراتیو، راهنمای خرید گلدان تزیینی و راهنمای خرید ساعت دیواری را مطالعه نمایید و بهترین ها را برای خانه یتان انتخاب کنید.

معرفی دو مدل پرده دکوراتیو کلاسیک و مدرن

قبل از انتخاب پرده باید هر دو مدل کلاسیک و مدرن را بشناسید تا بتوانید با آگاهی بهتری اقدام به خرید پرده دکوراتیو نمایید. در واقع این خانه و سلیقه شماست که نوع پرده را تعیین می کند پس تا می توانید در انتخاب نوع پرده دقت کافی را به خرج دهید.

مدل پرده کلاسیک

راهنمای خرید پرده دکورایتو - مدل سنتی
پرده سنتی یا کلاسیک

مدل پرده های کلاسیک با پارچه های فاخرتر و پر نقش تر دوخته می شود و معمولا از ابزار های براق در آن بیشتر استفاده می شود.درواقع کاربرد اصلی این نوع پرده ها در فضا های سرسراها ، فضای نشیمن و اتاق های بزرگ است و حتما برای استفاده از این پرده ها باید کل فضای خانه شما به سبک کلاسیک باشد.

مدل پرده مدرن

راهنمای خرید پرده دکوراتیو - مدل پرده های مدرن
پرده های مدرن زیبا و بسیار شیک

این نوع پرده های معمولا ساده هستند و ابزارهای براق در آن ها کمتر دیده می شود. این مدل انتخاب مناسبی برای فضا های کوچک و مبلمانی می باشد. کار اصلی این نوع از پرده ها در اتاق خواب و آشپزخانه ها(به طور کلی هر کجا که به پرده نیاز است)

نکاتی که قبل خرید پرده باید در نظر بگیرد

همانطور که گفتیم، پرده علاوه بر پوشاندن پنجره، از ورود نور خوشید به داخل اتاق و خانه جلوگیری می کند، پس حتما باید پرده های بادوام و مقاوم در برابر نور آفتاب را انتخاب نماید، اما سوال اینجاست چه پارچه های مقاومت بیشتری در برابر نورآفتاب دارند؟

 • ابریشم فاکس
 • پارچه چیت
 • ابریشم زربافت
 • کتان

این لیست بالا چند نوع از بهترین و مقاوم ترین نوع پارچه ها در مقابل نور آفتاب هستند پس این فاکتور را هم در انتخاب پرده مناسب در نظر بگیرد.

یک پرده دکوراتیو مناسب علاو بر اینکه باید جنس پرده آن مناسب باشد باید طرح و شکل بسیار متنوعی راهم داشته باشد تا با هر خانه و هر سلیقه ای سازگار باشد، در انتها 20 پرده دکوراتیو بسیار با کیفیت و مناسب هر سلیقه ای را برای شما خریداران عزیر آماده کرده ایم.

نکته: اگه دوست دارید فقط عکس پرده ها را مشاهده کنید، پیشنهاد می کنم به پست عکس پرده های زیبا مراجعه کنید. ما در این پست زیبا ترین نوع از پرده ها را برای شما جمع آوری کرده ایم.

اولین فاکتور : با دوام بودن پرده

بعضی از اتاق های خانه بیشترین نور خورشید را دریافت می کنند پس بهتر است مقاوم ترین نوع پارچه را برای آن انتخاب کنید(ابریشم فاکس، چیت، کتان و…) البته اگر هر سال پرده ها را عوض می کنید دیگر نیازی نیست یک پرده بسیار با دوام را انتخاب کنید.

نکته ای که باید به آن دقت کنید این است که از طرح های استفاده کنید که وقتی در معرض نور آفتاب قرار می گیرند طرح خود را از دست ندهد، البته برخی از مارک ها پرده هایی را برای اتاق های آفتاب گیر ساخته اند که علاو بر مقرون به صرفه بودن بسیار مناسب هستند.

اگر دوست دارید که نور طبیعی به داخل اتاق بتابد و روشنای ایجاد کند حتما باید نوع پرده مناسب را انتخاب کنید، مثلا اگر پرده ضخیم باشد قطعا مانع عبور روشنای آفتاب خواهد بود.

دومین فاکتور : طول پرده

دوست دارید با یک ترفند ساده نمای داخلی اتاق رو جذاب کنید؟ حتما طول پرده را تا 15 سانت بلند تر انتخاب کنید، وقتی پرده اتاق روی کف اتاق پهن می شود، جلوه ای بسیار زیبا به اتاق هدیه می دهد. البته این نوع انتخاب بسیار مدرن است اما اگر سبک سنتی را دوست دارید از این کار اجتناب کنید.

نکته : برای اتاق های کوچک از پرده های ضخیم استفاده نکنید چون باعث می شود اتاق کوچکتر نشان داده شود.

سومین فاکتور : سبک و شکل پرده

برای انتخاب نوع و سبک پرده باید اتاق را در نظر بگیرد و متناسب با آن اقدام به خرید پرده نمایید، اگر می خواهید پرده ها مدرن و زیبا جلوه کنند، از پرده های نازک استفاده کنید، و پرده های ضخیم را برای اتاق های رسمی در نظر بگیرد.

برای خرید پرده سعی کنید متاسب با ماهیت آن اتاق پرده را انتخاب کنید، قطعا میدانید که اتاق خواب، با اتاق کار تفاوت های بسیار بالای دارد. پس در انتخاب نوع پرده برای اتاق ها دقت کافی را داشته باشید.

نکته: برای اتاق خواب از پرده های شید و تاریک استفاده نمایید، چون خواب در فضای تاریک کیفیت بسیار بالای دارد و این خود بر سلامتی شما می افزاید. و برای اتاق کار نیز از پرده های نازک و روشن استفاده کنید تا دچار خواب آلودگی نشوید.

چهارمین فاکتور : طرح پرده

برای انتخاب طرح پرده باید ماهیت اتاق، میزان آفتاب گیر بودن اتاق و نوع دکوراسیون داخلی را در نظر گرفت، مثلا آشپزخانه نیاز به نور زیاد دارد، اما اتاق خواب اینطور نیست، پس باید طرح و نوع پرده این ویژگی ها را هم جواب گو باشد.

سعی کنید با انتخاب طرح های جذاب، به اتاق روح تازه ای بدهید. طرح های آرام را برای اتاق خواب و طرح های جداب و انرژی زا را برای اتاق کار و طرح های روشن و زیبا را برای آشپزخانه انتخاب کنید.

نکته : برای بروز رسانی دکوراسیون اتاق بهتر است از پرده های با طرح های چاپی استفاده کنید.

پنجمین فاکتور : انتخاب رنگ

هنگام خرید پرده دکوراتیو بهتر است که ابتدا رنگ بندی اتاق خود را مشاهده کنید و بر اساس آن رنگ پرده را تعیین کنید. قبل خرید حتما رنگ مبلمان و کاغذ دیواری خود را در نظر بگیرید و بر اساس آن خرید نمایید.

نکته : رنگ پرده ها را کمی روشن تر  و یا تیره تر از اتاق انتخاب نمایید چون این کار باعث ایجاد جذابیت در می شود.

انتخاب پرده کوراتیو برای اتاق های مختلف

همان گونه که قبلا نیز گفتم پرده دکوراتیو  را باید بر اساس نوع استفاده از اتاق خریداری نمایید تا جذابیت و زیبایی خاصی به خانه هایتان ببخشید.

پرده اتاق پذیرایی

مهمترین قسمت هر خانه ای اتاق پذیرایی می باشد و بسیار مورد توجه دیگران است، پس باید بهترین و زیبا ترین نوع پرده را به این اتاق اختصاص دهید. برای زیبا جلوه دادن این اتاق باید علاوه بر انتخاب جنس عالی ، باید طرح زیبایی را هم در نظر بگیرید.

اتاق خواب

اتاق خواب باید سبکی آرام داشته باشد که وقتی وارد آن می شوید آرامش را احساس کنید، پرده های که برای این اتاق در نظر میگیرید باید طرحی آرام داشته باشند.

اتاق خواب در کل باید دو نوع پرده داشته باشد یک نوع پرده مناسب برای فصل بهار و تابستان(جنس : حریر یا ساتن) برای اینکه مانع گرم شدن بیش از حد اتاق شود و نوع دیگر آن مناسب برای فصل پاییز و زمستان(جنس : مخمل ، پشمی سبک) برای جلو گیری از سرد شدن اتاق.

اتاق خواب کودک و نوجوان

رنگ اتاق فرزندان با هوش و خلاقیت آن ارتباط دارد پس بهتر است در انتخاب رنگ پرده از رنگ های زیبا و انرژی زا استفاده کنید. بهتر است از رنگ های آبی و ترکیب زرد و سبز استفاده کنید تا انرژی خوب و خواب آرام را به فرزندتان هدیه دهید.

آشپزخانه

خوب ما در آشپزخانه چه کاری انجام میدهیم؟ غذا درست می کنیم و آن را می خوریم، خوب برای افزایش اشتها چه باید کرد؟ قطعا استفاده از رنگ های گرم مانند قرمز، زرد و نارنجی که این رنگ ها به خودی خود تاثیر زیادی بر اشتهای ما میگذارد پس بهتر است از رنگ های گرم در انتخاب پرده برای آشپزخانه استفاده کنید.

پیشنهاد مطالعه برای شما: یکی از راه های ماسب جهت ایجاد نظم در کشو ها استفاده از نظم دهنده ها می باشد پس اگر خواهان نظم هستید این پست راهنمای خرید نظم دهنده کشو را مطالعه نمایید.

نکته های که باید در نظر داشته باشید

1 : در انتخاب رنگ بندی بسیار دقت کنید، چون رنگ ها می تواند تاثیر بسیار خوب و بسیار بد را بر اتاق بگذارد.

2 : برده ها را به اندازه کافی بلند بخرید تا شکوه و جلوه زیادی به اتاق های شما بدهد.

3 : برای کنترل درجه حرات و نور از پارچه های مناسب استفاده کنید (برای فصول گرم :حریر یا ساتن و برای فصول سرد : مخمل ، پشمی سبک)

4 : در انتخاب میله پرده دقت کنید که هم جنس مرغوبی داشته باشد و هم متناسب با پرد شما باشد.(پارچه های سنگین را بر روی میله های بزرگتر بیاندازید)

5 : توجه کنید که پرده ها با رنگ مبلمان همخوانی کافی را داشته باشد.

6 : برای اتاق خواب از پرده های شِید و تاریک استفاده کنید.

7 : همیشه پرد ها را تا جای ممکن نزدیک به سقف نصب کنید تا ارتفاع اتاق بیشتر به چشم بخورد.

[WPSM_AC id=1610]

معرفی 20 نوع پرده دکوراتیو بسیار با کیفیت

این 20 پرده دکوراتیو که ما برای شما عزیزان انتخاب کرده ایم، از جمله پر طرفدارترین نوع پرده ها می باشد امیدوارم که شما بهترین خرید را داشته باشید.

1 مجموعه دو عددی پرده کتان ملانژ

پرده دکوراتیو - جنس پرده کتان
مجموعه دو عددی پرده کتان ملانژ

پارچه این پرده از لحاظ بافت، تراکم و وزن تفاوت چشمگیری با نمونه های مرسوم دارد. ضخامت استاندارد این پارچه به حدی از نفوذ نور جلوگیری نموده که فضایی با نور ملایم و در عین حال بافت متراکم این پارچه که در آن تار و پود ها به صورت زیبایی بافت شده است که ظاهری شیک وکارآمد بر روی پارچه دیده میشوند زیبایی منحصر به فردی را به فضای اتاق شما می بخشد.

مشخصات این محصول :

 • جنس پرده : کتان
 • تعداد تکه : 2 عدد
 • قابلیت شستشو : دارد
 • ساختار : پرده ساده

مقایسه قیمت و خرید محصول

2 خرید پرده مدل SA-629

پرده دکوراتیو - مدل SA-629
پرده مدل SA-629 ، یکی از بهترین نوع پرده ها

یکی از مهمترین بخش ها در طراحی دکوراسیون داخلی که نمایی دو چندان به فضا می بخشد پرده ها می باشند. استفاده از پرده ها در دکوراسیون داخلی از اهمیت به سزایی برخوردار است. طراحان دکوراسیون در طراحی های خود همیشه سعی بر این داشته اند تا طرحی متفاوت برای استفاده از پرده ها داشته باشند.

مشخصات این محصول :

 • جنس پرده : هازان
 • تعداد تکه : 2 عدد
 • قابلیت شستشو : دارد
 • ساختار پرده : ساده

مقایسه قیمت و خرید محصول

3 خرید پرده زیو مدل PAP234

پرده دکوراتیو - مدل زیو
پرده زیو مدل PAP23 یکی از محبوب ترین مدل ها

پرده های مدل زیو یکی از پر تقاضاترین نوع پرده ها می باشد، و کاربران زیادی این محصول را خریداری کرده اند و به شما نیز پیشنهاد خرید این محصول با کیفیت را داده اند.

مشخصات این محصول :

 • جنس پرده : هازان
 • تعداد تکه : 2 عدد
 • قابلیت شستشو : دارد
 • ساختار : ساده
 • میل پرده : ندارد

مقایسه قیمت و خرید محصول

4 خرید پرده مجموعه دو عددي مدل کاتیا

پرده دکوراتیو - پرده دو عددی
راهنمای خرید پرده دکوراتیو – پرده مجموعه دو عددی مدل Cc-499

پرده كاتيا اولين و با كيفيت ترين توليد كننده پرده ماهوت در ايران است. براي اطلاع بيشتر مشتريان عزير از اين جنس: پرده ماهوت تهیه شده از نخ های فیلامنت است. تعداد فیلامنت ها در سطح مقطع نخ یکی از عوامل تاثیرگذار بر کیفیت نخ تهیه شده است که تاثیر مستقیمی بر خواص و نوع مصرف نهایی آن خواهد گذاشت از ويژگي هاي آن :(کاهش قطر، مقاومت سایشی نخ، لطیف و براق بودن، لخت و سبک بودن برای نصب، خوش فرمی آن برای بعد از نصب).

ویژگی های این محصول : 

 • جنس پرده : ماهوت
 • تعداد تکه : 2 عدد
 • قابلیت شستشو : دارد
 • میل پرده : ندارد
 • خاصیت ضد چروک : دارد
 • سایر ویژگی ها : لطیف و براق ، لخت و سبک ، کیفت چاپ و دوام رنگ بالا

مقایسه قیمت و خرید محصول

5 خرید پرده زیو مدل PAP183

پرده دکوراتیو - مدل زیو
راهنمای خرید پرده مدل زیو

این مدل پرده امتیاز 4 از 5 را از سوی کاربران به خود اختصصاص داده است و یکی از محبوب ترین نوع پرده ها در میان خریدار ها می باشد. پیشنهاد می شود این محصول را با دقت بررسی کنید چون از هر لحاظی به صرفه می باشد.

مشخصات این محصول :

 • جنس پرده : هازان
 • تعداد تکه : 2 عدد
 • قابلیت شستشو : دارد
 • میل پرده : ندارد
 • ساختار : ساده

مقایسه قیمت و خرید محصول

6 خرید مجموعه دو تایی پرده حریر ارگانزا

پرده دکوراتیو - جنس حریر
راهنمای خری پرده – مجموعه دوتای حریر ارگانزا

پرده حریر ارگانزا ترمه از بهترین نوع حریر الگانت تهیه شده و با رنگهای شاد و دوخت پانچ با نصب راحت زیبایی چشم نوازی را به دکوراسیون منزل شما میدهد، شما عزیزان می توانید از این با ترکیب کردن این رنگ ها منزل خود را به نحوی بسیار زیبا تغییر بدهید. بیش از 160 نفر پیشنهاد خرید این محصول را داده اند.

از نقاط قوت این محصول می توان به : ضد چروک بودن ، قابلیت شستشو با آب سرد ، امکان ترکیب چند رنگ در یک قاب پنجره ، نصب راحت و … اشاره کرد.

مشخصات این محصول : 

 • جنس پرده : حریر
 • تعداد تکه : 2 عدد
 • قابلیت شستشو : دارد
 • پیل پرده : ندارد
 • ساختار : ساده

مقایسه قیمت و خرید محصول

7 خرید مجموعه دو عددی پرده مخمل شانل

پرده دکوراتیو - پرده مخمل شانل
راهنمای خرید پرده – پرده مخمل شانل

قبل از هر چیزی باید بگویم که، بیش از 180 نفر توصیه کردن که این محصول را خریداری نمایید و از این محصول کاملا راضی بوده اند ، اما این پرده مخمل بسیار زیبا و بسیار مقرن به صرفه می باشد ، یکی از پیشنهادات مجموعه ما خرید این محصول می باشد.

از جمله نقاط قوت این محصول می توان به ، نصب راحت ، ضد چروک ، رنگ بندی متنوع ، شستشوی راحت ، لباس شویی با آب سرد و .. اشاره کرد .

مشخصات این محصول :

 • جنس پرده : مخمل
 • تعداد تکه : 2 تکه
 • قابلیت شستشو : دارد
 • میل پرده : ندارد
 • ساختار : ساده

مقایسه قیمت و خرید محصول

8 خرید مجموعه دو عددی پرده سرمه

پرده کوراتیو - پرده سرمه بسیار شیک
راهنمای خرید پرده – مجموعه دو عدد پرده سرمه

اگر دنبال یه پرده شیک و زیبا هستید این مورد را از دست ندهید ، بر گواهی نظرات کابران این محصول بسیار شیک و زیبا می باشد. این محصول زیبا مناسب برای اتاق پذیرای و اتاق خواب می باشد.

مشخصات این محصول :

 • جنس پرده : حریر
 • قابلیت شستشو : دارد
 • میل پرده : ندارد

مقایسه قیمت و خرید محصول

9 خرید والان پرده مدل LBR05 ساختار ساده

پرده دکوراتیو - والان پرده
راهنمای خرید پرده دکوراتیو – والان پرده

پرده ها مخصوصا والان پرده پذیرایی نقش مهمی در دکوراسیون داخلی خانه ها دارند که با انتخاب مناسب آن می توان جلوه ای زیبا به خانه بخشید. این مجموعه شامل یک عدد پنل سمت چپ پنجره است که مدل آن از به روز ترین مدل های دنیا گرفته شده است که مخلوطی از ساتن طرح دار و مخمل شانل است که به هم دوخته شده اند و انتهای آن ریشه (یراق) اضافه شده است که زیبایی آن را دو چندان کرده است.

مشخصات این محصول :

 • جنس پرده : ساتن – شانل
 • تعداد پرده :  1 عدد
 • قابلیت شستشو : دارد
 • میل پرده : ندارد

مقایسه قیمت و خرید محصول

10 خرید مجموعه دو عددی پرده کتان سرمه

پرده دکوراتیو مدل کتان سرمه
راهنمای خرید پرده کتان سرمه

این پرده بسیار زیبا ، در انواع مختلفی از رنگ ها عرضه شده است و تقریبا با هر سلیقه ای سازگار است. این محصول زیبا و متنوع توجه بسیاری از کاربران اینترنتی را به سوی خود جلب کرده است. جنس این پرده از کتان است و مناسب اتاق پذیرانی و اتاق خواب می باشد.

مشخصات این محصول :

 • جنس پرده : کتان
 • تعداد تکه : 2 عدد
 • قابلیت شستشو : دارد
 • میل پرده : ندارد
 • نصب: آسان

مقایسه قیمت و خرید محصول

11 خرید پرده دکوریما

پرده دکوراتیو - پرده دکوریما
راهنمای خرید – پرده دکوریما یکی از پرده های خوب و با کیفیت

این پرده دوکراتیو زیبا امتیاز 3.8 را از سوی کاربران دریافت کرده است ، و دارای چندین نوع رنگ مختلف می باشد. جنس این پرده از کتان است که برای زیبا جلوه دادن اتاق ها انتخاب بسیار شایسته ای می باشد.

دوخت این محصول، با کیفت به وسیله خیاط های ماهر ایرانی انجام شده است و بدونه شک می توانید، سال ها از این پرده استفاده کنید، بدونه آنکه از مد بیافتد.

مشخصات این محصول :

 • جنس پرده : کتان
 • تعداد تکه : 1 عدد
 • قابلیت شستشو : دارد
 • میل پرده : ندارد
 • ساختار : ساده

مقایسه قیمت و خرید محصول

12 خرید پرده مدل Ka14  جنس کتان

پرده دکوراتیو - پرده جنس کتان
راهنمای خرید – پرده دکوراتیو – پرده جنس کتان

این مدل پرده کتان، با رنگ بندی های بسیار متنوع وارد عرصه رقابت شده است و توانسته جایگاه بسیار بالای را برای خود کسب کند، از نقاط قوت این پرده می توان به نصب راحت، ضد نور، ضد چروک، شستشو راحت در ماشین لباسشویی و … اشاره کره. از این پرده می توان برای آشپزخانه و اتاق خواب نیز استفاده کرد.

مشخصات این محصول:

 • جنس : کتان
 • تعداد تکه : 1 عدد
 • قابلیت شستشو : دارد
 • میل پرد : ندارد
 • ساختار : ساده

مقایسه قیمت و خرید محصول

13 خرید مجموعه دو عددی پرده حریر ساختار ساده

پرده دکوراتیو - مجموعه دو عدد پرده حریر
راهنمای خرید پرده دکورایتو – مجموعه دو عدد پرده حریر

اگر به نظرات کاربران نگاهی بیاندازیم ، جملاتی مثل : همون چیزی بود که می خواستم ، پارچه لطیف و خوش دوخت و پانج خوب ، از جهت جنس ورنگ و دوخت و اندازه عالی بود و… به چشم می خورد و این نظرات مثبت به معنی کیفیت بالا و قیمت عالی است. این پرده از جنس حریر می باشد و می تواند به خانه شما زیبای زیادی ببخشد.

از نقاط قوت این پرده می توان به رنگ بندی ثابت و متنوع ، قابلیت شستشو در دفعات زیاد، ارای راهنمای نصب پرده و … اشاره کرد.

مشخصات این محصول:

 • جنس : حریر
 • تعداد تکه : 2 عدد
 • قابلیت شستشو : دارد
 • میل پرد : ندارد
 • ساختار : ساده
این پرده سرمه می تواند یکی از انتخاب های بسیار هوشمندانه باشد، از ویژگی های این پرده می توان به مقاومت بالا، قابلیت تنظیم اندازه و… اشاره کرد.

مشخصات این محصول:

 • جنس : ساتن
 • تعداد تکه : 2 عدد
 • قابلیت شستشو : دارد
 • میل پرد : ندارد
 • ساختار : ساده
پرده دکوراتیو - مجموعه دو عددی پرده مینوتو هوم
پرده بسیار شیک و زیبا که خانه شما را باشکوه می کند

جایگاه یک پرده خوب و زیبا در طراحی دکوراتیو بسیار پر رنگ است و انتخاب یک پرده مناسب می تواند طراحی خانه شما را بسیار زیبا جلو دهد ، این مجموعه دو عددی پرده مینوتو هوم  با طراحی خوب و زیبا می تواند یک انتخاب خوب برای شما باشد.

مشخصات این محصول:

 • جنس : هازان
 • تعداد تکه : 2 عدد
 • قابلیت شستشو : دارد
 • میل پرد : ندارد
 • ساختار : ساده
 • سایر ویژگی : دارای حلقه های فلزی جهت نصب آسان ، ساختار ساده

مقایسه قیمت و خرید محصول

16 خرید پرده یک عددی سرمه مدل gb02

پرده دکوراتیو - پرده یک عددی سرمه مدل gb02
پرده یک عددی سرمه ، از جنس کتان و مرغوب

بیش از 60  نفر از خریداران ، پیشنهاد داده اند که این محصول را خریداری نمایید ، این یعنی اعتبار و ارزش این محصول ، این پرده از جنس کتان بوده و دارای رنگ بندی بسیار متنوعی می باشد. جهت مقایسه خرید و مشاهده تصاویر بیشتر از دکمه زیر اقدام نمایید.

از دیگر مزیت های این محصول میتوان به رنگ بندی جداب و متنوع ، مقاوم در برابر آفتاب ، قابلیت شستشو ، دوخت تمیز و … اشاره کرد.

مشخصات این محصول:

 • جنس : کتان
 • تعداد تکه : 2 عدد
 • قابلیت شستشو : دارد
 • میل پرد : ندارد
 • ساختار : ساده

مقایسه قیمت و خرید محصول

17 خرید پرده مدل N2000

پرده دکوراتیو - پرده مدل N2000
راهنمای خرید پرده – پرده مدل N2000 بسیار زیبا

یکی از ملاک های انجام یک خرید خوب ، توجه به رای و نظرات کاربرانی است که قبلا آن محصول را خریداری کرده اند ، این پرده توانسته امتیاز 4 از 5 را از سوی کاربران ازان خود نماید. این پرده از مخمل مات ساخته شده و در 5 رنگ جذاب پا به عرصه رقابت گذاشته است.

مشخصات این محصول:

 • جنس : مخمل
 • تعداد تکه : 2 عدد
 • قابلیت شستشو : دارد
 • میل پرد : ندارد
 • ساختار : ساده

مقایسه قیمت و خرید محصول

18 خرید پرده نوین دکور سیاناو

پرده دکوراتیو - پرده نوین دکور سیاناو
راهنمای خرید پرده – پرده نوین دکور سیاناو

این محصول از بهترین نوع پارچه های کتان تهیه شده است و می تواند انتخابی مناسب برای شما عاشقان جنس کتان باشد. یکی از ویژگی های خوب این محصول مقاومت بالا در برابر و آفتاب است ، بدونه شک با نصب این پرده جلوه خانه شما تغییر چشم گیری خواهد کرد.

مشخصات این محصول:

 • جنس : مخمل
 • تعداد تکه : 2 عدد
 • قابلیت شستشو : دارد
 • میل پرد : ندارد
 • ساختار : ساده
 • سایر ویژگی ها : دوخت تمیز و زیبا ، کیفیت بالای پارچه ، پانچ فلزی ، نصب بسیار اسان

مقایسه قیمت و خرید محصول

19 خرید پرده مدل pl331 جنس لینن

پرده دکوراتیو - پرده مدل pl331
راهنمای خرید پرده – پرده مدل pl331

20 خرید مجموعه دو عددی پرده کتان دو رنگ مدل Kd12

پرده دکوراتیو - مجموعه دو عددی پرده کتان دورنگ
راهنمای خرید پرده – مجموعه دو عددی پرده کتان دو رنگ

اگر دوست دارید خانیتان را با رنگ بندی های زیبا و جذاب ببینید ، از این پرده خوشرنگ استفاده کنید زیرا این پرده دارای رنگ های منحصر به فردی میباشد که به طور صد در صدی خانه شما را متحول می سازد.

از نقاط قوت این محصول میتوان به تنوع رنگ ، ضد چروک ، صد در صد قابل شستشو و ساختار شیک و زیبا اشاره کرد.

مشخصات این محصول:

 • جنس : کتان
 • تعداد تکه : 2 عدد
 • قابلیت شستشو : دارد
 • میل پرد : ندارد
 • ساختار : ساده

مقایسه قیمت و خرید محصول

مدیر سایت

کوهنوردی به من صبر و استقامت رو یاد داد.

‫15 نظرها

 1. سلام خسته نباشید ،ساییتتون خوبه اما پرده های آشپزخانه و فانتزی هم قرار بدید ،ممنون

 2. مقاله ای بسیار جامع و مفید.
  متشکرم از عوامل مربوطه.
  تعرفه پرده های حریر به چه صورته ؟

  1. سلام دوست عزیز ممنون بابت مطالعه این پست، شما برای مشاهده قیمت هر محصول می تونید روی دکمه خرید محصول که در زیر مشخصات قرار داره کلیک کنید و قیمت روز پرده دکوراتیو رو ببنید. با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا