آرایشی ، بهداشتی ، سلامتابزار سلامت

راهنمای خرید عینک آفتابی [جامع ترین مقاله] بر اساس فرم صورت

ما در این مقاله ( راهنمای خرید عینک آفتابی ) بهترین عینک آفتابی و معیار های انتخاب یک عینک مناسب را برای شما توضیح می دهیم و به سوالاتی از قبیل: آیا شما می دانید که چه نوع عینک آفتابی استفاده کنید؟ آیا می دانید که شیشه مناسب عینک آفتابی چه ویژگی دارد؟ آیا شما فرم چهره خود را میدانید که بر اساس آن عینک آفتابی انتخاب کنید؟ و… پاسخ می دهیم.

به احتمال زیاد شما در این زمینه نیاز به راهنمایی دارید پس تا انتهای این مقاله با وب سایت هلورین همراه باشید تا جواب سوالات خود را پیدا کنید.

جذابیت و زیبایی از معیار های شما برای انتخاب یک عینک آفتابی به حساب می آید، اما از نظر هلورین بهترین معیار برای عینک آفتابی سلامت چشمان شماست. بله شما میتوانید همزمان به سلامت چشم و زیبای خود دست یابید. در این پست ما علاوه بر معرفی بهترین عینک های آفتابی موجود در بازار ایران به معرفی ویژگی های یک عینک خوب هم می پردازیم.

تاثیر نور خورشید بر سلامت چشم

بدونه شک خورشید سر سرچشمه حیات است، اما وقتی به طور مستقیم در معرض نور خورشید قرار می گیریم هم این سر چشمه حیات به چشمان و پوست شما آسیب می رساند.

نور خورشید می تواند در چشم بیماری های هم چون آب مروارید(مبهم دیدن اجسام و انسان ها)، ناخنک، التهاب قرنیه، ایجاد زخم های نقطه ای بر روی قرنیه چشم و از بین رفتن شفافیت عدسی چشم می گردد.

پس برای در امان ماندن از این خطرات شما می توانید از کرم های ضد آفتاب قوی برای محافظت از پوست و عینک های آفتابی برای محافظت از چشم استفاده کنید.

شما برای خرید یک عینک آفتابی مناسب چهره شما باید سه مرحله زیر را بگذرانید تا به عینک مناسب خود دست یابید.

 • مرحله اول : شناخت فرم صورت (مهم ترین مرحله)
 • مرحله دوم: آشنایی با ویژگی های یک عینک آفتابی مناسب
 • مرحله سوم: شناخت عینک خوب و خرید آن

ما در این پست به هر سه مرحله به طور دقیق می پردازیم و شما نیز این سه مرحله را که بسیار ساده هستند را بگذرانید تا ی عینک آفتابی با کیفیت را برای خود انتخاب کنید.

پیشنهاد به شما: اگر دوست دارید رنگ چشمانتان زیبا و رنگی باشد، پیشنهاد می کنم پست راهنمای خرید لنز چشم را مطالعه نمایید مت در این پست بهترین لنز های رنگی را برای شما آماده کرده ایم.

شناخت فرم صورت برای انتخاب عینک آفتابی

قاعدتا شما وقتی هزینه ای برای خرید یک عینک آفتابی می کنید انتظار دارید علاوه بر اینکه به سلامت چشمان شما کمک کند، به صورت شما هم بیاید و زیبای شما را دوچندان کند.

برای این کار لازم است شما فرم صورت خود را بدانید و بر اساس ویژگی فرم صورت خود بهترین انتخاب را داشته باشید. ما برای شما فیلم آموزشی را آماده کرده ایم که به شما یاد می دهد که فرم صورت خود را پیدا کنید.

توضیح فیلم آموزشی : شما برای شناخت دقیق فرم صورت خود می توانید از گوشی خودتان از صورت خود عکس سلفی بگیرید و آن را بر روی کاغذ چاپ کنید (چاپ سیاه سفید) و بعد مطابق فیلم اقدام به رسم فرم صورت خود کنید.

نکته راه حل دومی هم برای پیدا کردن فرم صورت شما و جود دارد. شما می توانید جلوی آینه قرار بگیرید و با یک ماژیک فرم صورت خود را روی آینه ترسیم کنید(با این روش هم می توانید فرم صورت خود را پیدا کنید).

به طور کلی فرم های صورت به چند دسته مربعی، دایره ای، قلبی، مثلثی و بیضی تقسیم می شود.

فرم صورت مربعی

فرم صورت مربعی معمولا چانه های بزرگی دارند و خطوط صورت به خوبی مشخص است. پیشهناد می شود که عینکی را انتخاب کنند که صورتشان را کشیده تر جلوه دهد. بهترین عینک ها برای این دسته از صورت ها عینک های آفتابی به شکل گرد و یا بیضی شکل است.

فرم صورت دایره ای

صورت های دایره ای دارای ویژگی های چون پیشانی بلند، چانه های گرد، و مساوی بودن طول و عرض صورت می باشند. هلورین به شما  پیشنهاد می دهد که عینک آفتابی بخرید که شیشه های مستطیلی و یا مربعی داشته باشد تا صورت شما را گرد تر نشان ندهد.

فرم صورت قلبی

صورت های قلبی شکل معمولا قسمت پاینی صورتشان باریکتر و قسمت بالای پهن تر می باشند. برای این دسته از افراد عینک های پیشنهاد می شود که قسمت بالای صورتشان را کوچکتر نشان دهد.

فرم صورت مثلثی

فرم صورت های مثلثی شکل بدین صورت است که قسمت پایین صورتشان بزرگتر و قسمت بالای آن کوچکتر می باشد. برای این دسته از صورت ها سعی کنید عینک های انتخاب کنید که قسمت بالای صورت را پهن تر نشان دهد.

فرم صورت بیضی

فرم صورت افراد بیضی شکل بدین صورت است که صورت آنها کشیده و گونه های استخوانی دارند. این گونه صورت ها جزییات صورت را به خوبی نمایش می دهد. عینک های مناسب این گونه فرم صورت بهتر است که عینک های مستطیلی شکل را انتخاب کنید.

پیشنهاد برای شما : راهنمای خرید ساعت مچی مردانه زیبا و با کیفیت بالا 

خوب تا اینجای کار شما توانسته اید که فرم صور خود را بشناسید و با ویژگی های صورت خود آشنا شوید، در ادامه نیز ویژگی های یک عینک آفتابی خوب را برای شما عزیزان توضیح خواهیم داد.

مرحله دوم ویژگی های یک عینک آفتابی مناسب

در هنگام خرید عینک آفتابی به این نکته توچه کنید که عینک شما باید سدی در مقابل پرتو های مضر نور خورشید باشد و فقط عینکی برای زیبای نخرید. یک عینک خوب که هم زیبا باشد و هم چشمان شما را در مقابل نو آفتاب محافظت کند باید ویژگی های را داشته باشد که ادامه با آنها آشنا می شویم.

فریم عینک آفتابی

اولین موردی که در هنگام خرید عینک آفتابی باید به آن توجه کنید اندازه و جنس فریم می باشد، سعی کنید فریمی را انتخاب کنید که دقیقا با صورت شما مطابقت داشته باشد(نه زیاد کوچک و نه زیاد بزرگ) و هم چنین جنس فریم نیز اهمیت بالای بر خوردار است.

سعی کنید جنس عینک شما مقاوم و سبک باشد و حتما جنس آن برای پوست شما حساسیت ایجاد نکند و قبل از خرید آن را تست کنید.

پیشنهاد برای شما : راهنمای انتخاب بهترین فریم عینک ها بر اساس فرم صورت

جنس لنز عینک

یکی دیگر از معیار های مهم در انتخاب عینک آفتابی جنس لنز آن می باشد، لنز های عینک انواع مختلفی دارند که در زیر به طور مختصر آن ها را شرح می دهیم.

 • لنز شیشه ای: از انواع پلاستیکی هستند و در مقابل خورشید مقاومت بالای دارند ولی مقاومت بالای در برابر ضربه ندارند.
 • لنز پلی کربنات: این لنز های بسیار مقاوم هستند و وضوح رنگ بالای دارند و برای افراد پر تحرک توصیه می شود.
 • لنز پلی یورتان: این لنز از ماده پلیمری به نام تریوکس ساخته شده و ویژگی های چون وضوح بسیار بالا، وزن کم و مقاوم بالا را دارد.
 • لنز آکریلیک: این لنز ها معمولا برای عینک های آفتابی ارزان قیمت استفاده می شوند، این لنز ها وضح و مقاومت بالای ندارند

پیشنهاد هلورین به شما در این رابطه این است که سعی کنید از دو لنز پلی کربنات و لنز پلی یورتان استفاده کنید زیرا مقاومت و وضوح بالای را دارند.

سایر ویژگی های لنز یا شیشه عینک آفتابی

هر لنز یا شیشه عینک آفتابی دارای ویژگی و خصوصیات خاص خود می باشد، شما سعی کنید در هنگام خرید عینک آفتابی به موارد زیر هم توجه کنید.

شیشه با قابلیت پلاریزه: این قابلیت بازتاب نور خورشید را کاهش داده و چشم را بیش از حد ازیت نمی کند.

شیشه ضد انعکاس نور: این نوع شیشه نور خورشید را بازتاب نمی دهد و باعکس دید بهتری می شود.

شیشه های ضد خش و لک: شیشه های ضد خش و ضد لک هرگز اثرات گرد و غبار و  یا آب را روی شیشه به جا نمی گذارند و در مقابل خط و خش مقاوم هستند.

شیشه ضد مه و غبار: این نوع شیشه ها در مقابل مه و غبار مقاوم هستند.

شیشه فتوکرومیک: این نوع شیشه ها در محیط های نوری مختلف عملکرد متفاوتی دارند به عنوان مثال در محیط های که نور کمی دارد، روشن تر می شود و بلعکس در محیط های بسیار روشن تاریک تر می شوند.

شیشه آینه ای: این نوع شیشه ها جنبه زیبایی دارند.

نکته: انتخاب هر کدام از این لنز ها به سلیقه و هزینه شما بستگی دارد اما هلورین پیشنهاد می دهد که از شیشه های شیشه فتوکرومیک استفاده کنید، زیرا در محیط های نوری مختلف عمکلرد متفاوتی دارد.

پیشنهاد برای شما: راهنمای خرید کرم ضد آفتاب با قیمت بسیار مناسب و با کیفیت 

انواع رنگ های لنز عینک آفتابی

رنگ عینک آفتابی در میزان حفاظت از چشم تاثیری ندارد و تنها کافی است که عینک آفتابی شاخص محفاظت UV400 را داشته باشد. پس شما بر اساس سلیقه خود اقدام به انتخاب رنگ عینک آفتابی کنید. 5 دسته از رنگ های برای عینک آفتابی وجود دارد.

 • رنگ خاکستری: در مقابل نور آفتاب جلوه طبیعی اجسام را حفظ می کند.
 • رنگ قهوه ای: برای کمتر کردن اثر خیره کنندگی رنگ ها.
 • رنگ زرد: برای شخص کردن تضاد رنگ ها در نور های کم.
 • رنگ سبز: برای محافظت از چش در هر شرایط آب و هوای بسیار مناسب است.
 • رنگ قرمز: این رنگ فقط جنبه زیبایی دارد.
 • رنگ صورتی: این رنگ فقط جنبه زیبایی دارد.
 • رنگ بنفش: این رنگ جنبه زیبایی دارد.

 شما در انتخاب رنگ ها متخار هستید اما رنگ سبز به دلیل محافظت از چشم شما در هر شرایطی می تواند یک انتخاب بسیار هوشمندانه باشد.

پیشنهاد برای شما: راهنمای خرید دستگاه تست قند خون (جامع ترین مقاله)

محافظت از چشمان شما در مقابل نور آفتاب و اشعه های UV

در هنگام خرید عینک آفتابی به دفترچه راهنمای آن برند دقت کنید که عینک آفتابی از چشمان شما در مقابل اشعه ماورا بنفش(UVA,UVB) محافظ می کند یا نه.

بر اساس آمار اکثر افرادی که عینک آفتابی می خردند، به لنز های آن توجه نمی کنند که آیا در مقابل اشعه های ماورا بنفش مقاومت دارند یا نه. (شما حتما به این قضیه توجه کنید)

اشعه های ماورای بنفش به دسته UVB , UVA تقسیم می شوند. اشعه های UVB عامل اصلی سوختگی های پوشت و انواع سرطان های پوست هستند، اما اشعه های UVA نسبت به UVB از قدرت کمتری برخوردار هستند ولی باز عامل ایجاد مشکلاتی برای چشم و پوشت هستند.

در دفترچه راهنمای آن به مواردی چون، دفع اشعه UV  تا 99 درصد و شیشه ها و لنز ها قدرت بلوک کردن را داشته باشند و … توجه کنید.

هر چقدر بزرگتر بهتر

در حقیقت هر چقدر عینک آفتابی بزرگتر باشد بهتر می تواند از چشمان شما محافظت کند، اما شاید شما بر اساس فرم صورت خود عینک های آفتابی کوچکتری انتخاب کنید. اما حتی امکان سعی کنید که عینک بزرگتری را انتخاب کنید.

هر چقدر تیره تر بهتر، این اشتباه بزرگی است

یک تصور اشتباه وجود دارد که می گوید ” هر چقدر لنز عینک آفتابی تیره تر باشد بهتر می تواند اشعه ها را دفع کند” این تفکر، یک تفکر نادرست است و لزوما هر هر چقدر عینک تیره تر باشد اشعه UV را بهتر دفع نمی کند. (تنها مورد لازم برای انتخاب لنز عینک دارا بودن شاخص حفاظت UV400 می باشد)

رنگ لنز و شیشه عینک آفتابی مهم نیست

عینک های آفتابی در رنگ های متنوعی ساخته می شوند(تیره، مشکی، خاکستری، کهربا و…) و این نوع رنگ آنها تاثیری بر محافظت از جشم شما را ندارند. اما می تواند برای ورزشکاران مناسب باشد چون باعث افزایش کنتراست می شود.

نکته ای که هست، رنگ لنز و یا شیشه ها در تشخیص رنگ تاثیر دارند و بهتر است هنگام رانندگی از رنگ های زرد و یا صورتی استفاده نکنید چون امکان دارد در تشخیص چراغ های راهنمای و رانندگی دچار مشکل شوید.

مرحله آخر انتخاب بهترین عینک آفتابی

تیم هلورین در این قسمت لیست 20 تایی از بهترین عینک های آفتابی را برای شما عزیزان آماده کرده است، که می توانید آنها با خیال راحت خریداری نمایید. ما محصولاتی را به شما معرفی می کنیم که کیفت بالا و هزینه مناسبی را داشته باشد. شما هم میتوانید این محصولات را بررسی کنید و از کیفیت آنها اطمینان حاصل نمایید.

عینک آفتابی مردانه رلی ژن کد 10

راهنمای خرید عینک آفتابی
عینک افتابی برای صورت استاندارد

عینک آفتابی مردانه رلی ژن اولین وحصول از لیست 20 هلورین است، این محصول توسط بیش از 80 خریدار پیشنهاد شده است. هچنین از کاربران امتیاز 4.2 از 5 را دریافت کرده است و این بدین معنی است که کیفیت و قیمت مناسب دارد.

مشخصات این عینک

 • فرم فریم: ویفرر
 • فیت روی صورت: استاندارد
 • فرم صورت: مربع , گرد , بیضی
 • مناسب برای: آفتابی , رانندگی , دوچرخه سواری , ماهیگیری , شکار , کوهنوردی
 • رنگ فریم: مشکی
 • جنس فریم: کائوچو
 • رنگ لنز: خاکستری
 • ویژگی های لنز: تیرگی
 • جعبه: دارد
 • عرض فریم: 4 میلی‌متر
 • عرض عدسی: 1.8 میلی‌متر
 • عرض پل: 5 میلی‌متر

مشاهده قیمت و خرید محصول

عینک آفتابی زنانه غیر اصل

راهنمای خرید عینک آفتابی بر اساس فرم صورت
عینک افتابی زنانه و زیبا

این عینک آفتابی زنانه اصل نمی باشد اما ویژگی های یک عینک عالی را دارا می باشد. این محصول از کاربران امتیاز 4.4 را دریافت کرده است، همچنین این عینک شاخص حفاظت از چشم در برابر اشعه های مضر UV را دارد(UV 400).

مشخصات این عینک

 • فرم فریم: گربه ای
 • فیت روی صورت: استاندارد
 • فرم صورت: مربع , گرد , بیضی , مستطیل
 • مناسب برای: آفتابی , اسکی , ساحل
 • رنگ فریم: قهوه ای
 • جنس فریم: کائوچو
 • رنگ لنز: قهوه ای
 • ویژگی های لنز: سایه روشن
 • شاخص حفاظت از چشم: UV 400
 • عرض فریم: 140 میلی‌متر
 • عرض عدسی: 55 میلی‌متر
 • عرض پل: 10 میلی‌متر
مشاهده قیمت و خرید محصول

عینک آفتابی ویفرر پلاریزه

راهنمای خرید عینک آفتابی بر اساس فرم صورت
عینک آفتابی ویفر پلاریزه

عینک آفتابی ویفر پلاریزه یکی از عینک های با کیفیت این لیست می باشد. این عینک امتیاز 4.2 را از کاربران خود دریافت کرده. ویفری، پلاریزه، سبک، بادوام از ویژگی های این محصول می باشد.

مشخصات این محصول

 • فرم فریم: ویفرر
 • فرم صورت: گرد , بیضی , قلب
 • جنس عدسی: پلاستیک
 • عرض عدسی: 54
 • جنس فریم: کائوچو
 • عرض پل: 16
 • عرض فریم: 145

عینک آفتابی مورل برای صورت های گرد، مثلثیو بیضی

راهنمای خرید عینک آفتابی بر اساس فرم صورت
عینک آفتابی مدل مورل

این عینک مناسب صورت های گرد، مثلثی، بیضی شکل می باشد و و از کاربران نیز امتیاز خوبی را دریافت کرده است.

مشخصات این محصول

 • فرم فریم: مستطیلی , مربعی
 • فرم صورت: گرد , مثلث , بیضی
 • جنس عدسی: پلی کربنات
 • عرض عدسی: 54
 • جنس فریم: کائوچو
 • عرض پل: 10
 • عرض فریم: 150
مشاهده قیمت و خرید محصول

عینک آفتابی رلی ژن تک سایز و زیبا

راهنمای خرید عینک آفتابی بر اساس فرم صورت
عینک آفتابی مدل رلی ژن
امتیاز 4.8 از 5 و رضایت مندی 83.6 از کاربران نشان از محبوبیت این محصول دارد. این عینک مناسب صورت های گرد و بیضی شکل می باشد.این محصل توسط تیم هلورین به شما پیشنهاد می شود.
مشخصات این محصول
 • فرم فریم: ویفرر
 • فیت روی صورت: استاندارد
 • فرم صورت: گرد , بیضی
 • مناسب برای: آفتابی
 • رنگ فریم: مشکی
 • جنس فریم: کائوچو
 • رنگ لنز:خاکستری
 • جنس لنز:پلی کربنات
 • ویژگی های لنز:تیرگی
 • پلاریزه:بله
 • درجه فیلتر نور (VLT): سطح 2 (18% – 45% VLT)
 • دارای شاخص حفاظت از چشم:UV 400

عینک آفتابی زنانه مناسب برای انواع صورت

راهنمای خرید عینک آفتابی بر اساس فرم صورت
عینک آفتابی زنانه مناسب برای انواع فرم صورت
این عینک آفتابی دارای شاخص های چون استاندارد UV400 از اتحادیه اروپا CE و فیلتر کامل اشعه ماورا بنفش در طیف UVA و UVB می باشد و در عین حال مناسب انواع فرم صورت نیز هست. این محصول میتواند انتخابی خوب مناسب باشد.
مشخصات این محصول
 • فرم فریم: گربه ای
 • فرم صورت: مربع , گرد , مثلث , مستطیل , بیضی , قلب , لوزی
 • جنس لنز: پلی کربنات
 • عرض فریم: 146 میلی‌متر
 • عرض عدسی: 57 میلی‌متر
 • عرض پل: 19 میلی‌متر

مشاهده قیمت و خرید محصول

عینک آفتابی امریکن اوپتیکال بسیار زیبا

این عینک در زمینه ی عینک های نظامی می باشد که بیش از ۸۰ سال است که در این زمینه فعالیت دارد ، فریم مدل original pilot این شرکت از سال ۱۹۵۸ که به سفارش سازمان های نظامی  شروع به تولید شد با نهایت دقت و استاندارد های لازم توانست در همان سال جزو پر فروش ترین عینک سال شود.

مشخصات این محصول

 • فرم فریم: خلبانی
 • مناسب برای: آفتابی
 • رنگ فریم: طلایی
 • جذب کنندگی اشعه ماوراء بنفش: UV 400

مشاهده قیمت و خرید محصول

عینک آفتابی مدل RB3025 مناسب انواع فرم صورت

راهنمای خرید عینک آفتابی بر اساس فرم صورت
عینک آفتابی مناسب انواع فرم صورت

این عینک آفتابی دارای فریم محبوب خلبانی می باشد که یکی از محبوب ترین نوع فریم های در بازار عینک ها می باشد. این نوع فریم و استایل بیش از 80 سال است که از محبوبترین ها است.

مشخصات این محصول  

 • فرم فریم: خلبانی
 • فرم صورت: لوزی , قلب , بیضی , مستطیل , گرد , مربع , مثلث
 • مناسب برای: رانندگی , آفتابی
 • رنگ فریم: مشکی
 • شاخص حفاظت از چشم: UV 400

مشاهده قیمت و خرید محصول

عینک آفتابی کد B2 مناسب صورت های گرد و مربعی

راهنمای خرید عینک آفتابی بر اساس فرم صورت
عینک آفتابی مناسب صورت های گرد و مربعی

عینک های آفتابی از نوع خلبانی در سرتاسر دنیا جزء محبوب ترین های می باشند. این محصول مناسب صورت های گرد و مربعی می باشد و می تواند زیبای را به صورت شما هدیه دهد.

مشخصات این محصول

 • فرم فریم: خلبانی , مربعی
 • فرم صورت: مربع , گرد
 • جنس عدسی: شیشه
 • رنگ عدسی: مشکی
 • جنس فریم: فلز

مشاهده قیمت و خرید محصول

عینک آفتابی خلبانی مردانه غیر اصل

راهنمای خرید عینک آفتابی بر اساس فرم صورت
عینک آفتابی خلبانی غیر اصل

عینک آفتابی خلبانی مدل Aviator Mirror Metal یک محصول غیر اصل می باشد اما بسیار با کیفیت و با دوام می باشد. این محصول ضد خش و نشکن می باشد و می تواند انتخابی مناسب برای شما باشد.

مشخصات این محصول

 • فرم فریم: خلبانی
 • فیت روی صورت: استاندارد
 • فرم صورت: مربع , گرد , بیضی , قلب , مستطیل , مثلث , لوزی
 • مناسب برای: آفتابی , رانندگی
 • رنگ فریم: نقره ای
 • جنس فریم: فلزی
 • رنگ لنز: نقره ای
 • جنس لنز: شیشه
 • ویژگی های لنز: آینه ای
 • درجه فیلتر نور (VLT): سطح 3 (9% – 17% VLT)
 • جذب کنندگی اشعه ماوراء بنفش: UV 400

مشاهده قیمت و خرید محصول

عینک آفتابی رین بی مناسب برای صورت ها مربعی و قلبی شکل

راهنمای خرید عینک آفتابی بر اساس فرم صورت
عینک آفتابی رین بی زیبا و با دوام

عینک آفتابی رین بی یکی از زیبا ترین های این لیست ما می باشد این محصول بسیار زیبا و با دوام است و برای صورت های گرد و مربعی بسیار ایده ال است.

مشخصات این محصول

 • فرم فریم: گرد
 • فرم صورت: مربع , قلب
 • جنس عدسی: پلاستیک
 • عرض عدسی: 2
 • جنس فریم: فلز
 • عرض پل: 20
 • عرض فریم: 140

مشاهده قیمت و خرید محصول

عینک آفتابی فرم خلبانی و مناسب انواع فرم صورت

راهنمای خرید عینک آفتابی بر اساس فرم صورت
عینک آفتابی فرم خلبانی

عینک آفتابی مدل RB 3025 – 003/3F برای انواع فرم صورت مناسب است و هر کسی می تواند از این عینک زیبا استفاده کند. یکی از ویژگی های بارز این محصول وزن بسیار سبک آن میباشد.

مشخصات این محصول

 • فرم فریم: خلبانی
 • فرم صورت: مربع , گرد , مثلث , مستطیل , بیضی , قلب
 • جنس عدسی: شیشه
 • عرض عدسی: 58
 • جنس فریم: فلز
 • عرض پل: 14
 • عرض فریم: 135

مشاهده قیمت و خرید محصول

عینک آفتابی واته فرم خلبانی مناسب فرم صورت مربعی و بیضی شکل

راهنمای خرید عینک آفتابی بر اساس فرم صورت
عینک آفتابی واته مناسب صورت های بیضی و مربعی

این عینک آفتابی نسب به قیمت خرید آن بسیار با کیفیت و مناسب است و برای هر فرم صورتی مناسب است.

مشخصات این محصول

 • فرم فریم: خلبانی
 • فرم صورت: مربع , گرد , مثلث , مستطیل , بیضی , قلب
 • جنس عدسی: شیشه
 • جنس فریم: استیل ضدزنگ

مشاهده قیمت و خرید محصول

عینک آفتابی خلبانی مناسب برای انواع فرم صورت

فرم فریم خلبانی و رنگبندی زیبا از ویژگی های این محصول است. خریدارانی که این محصول را خریده اند از کیفیت ساخت و زیبایی آن راضی بوده اند.

مشخصات این محصول

 • فرم فریم: مربعی , خلبانی
 • فرم صورت: مربع , گرد
 • جنس عدسی: شیشه
 • جنس فریم: فلز

مشاهده قیمت و خرید محصول

عینک افتابی مدل تمام فریم مناسب صورت های گرد و مربعی

راهنمای خرید عینک آفتابی بر اساس فرم صورت
عینک آفتابی مدل تمام فریم

نوع فریم خلبانی، جنس لنز از شیشه، جنس فریم از فلز و وزن کم از ویژگی های این محصول می باشد. این محصول برای فرم صورت های گرد و مربعی بسیار ایده ال می باشد.

مشخصات این محصول

 • فرم فریم: مربعی , خلبانی
 • فرم صورت: مربع , گرد
 • جنس عدسی: شیشه
 • جنس فریم: فلز

مشاهده قیمت و خرید محصول

عینک آفتابی الدرادو مناسب انواع فرم صورت

راهنمای خرید عینک آفتابی بر اساس فرم صورت
عینک آفتابی آلدراو مناسب انواع فرم صورت

شرکت اِلدرادو یکی از تولیدکنندگان نسبتا جدید عینک های آفتابی در هنگ کنگ بوده که به تولید عینک های دارای ویژگی های منحصر به فرد مشهور است. عینک های ساخته شده توسط این برند دارای ویژگی های چون لنز پلاریزه و انعطاف بسیار بالا می باشند. این محصول هم توسط تیم هلورین به شما پیشنهاد داده می شود.

مشخصات این محصول

 • فرم فریم: کمربندی
 • فرم صورت: مربع , گرد , مثلث , مستطیل , بیضی , قلب , لوزی
 • جنس عدسی: پلی کربنات
 • عرض عدسی: 75
 • جنس فریم: استات
 • عرض پل: 20
 • عرض فریم: 140

مشاهده قیمت و خرید محصول

عینک آفتابی مناسب انواع فرم صورت

راهنمای خرید عینک آفتابی بر اساس فرم صورت
عینک آفتابی غیر اصل

یک محصول زیبا و دارای شاخص حفاظت از چشم که می توانید با قیمت مناسب یک ابزار خوب برای حفاظت چشمانتان بخرید این محصول برای انواع فرم صورت مناسب است و می توانید برای رانندگی هم از آن استفاده کنید.

مشخصات این محصول

 • فرم فریم: مربعی
 • فرم صورت: قلب , بیضی , مستطیل , گرد , مربع , مثلث
 • مناسب برای: رانندگی , آفتابی
 • رنگ فریم: مشکی
 • جذب کنندگی اشعه ماوراء بنفش: UV 400

مشاهده قیمت و خرید محصول

عینک افتابی مدل 203-ao مناسب صورت های گرد و مربعی

عینک آفتابی مدل ao 203 یک عینک عالی و مناسب برای صورت های گرد و مربعی می باشد. فریم این محصول به صورت خلبانی می باشد که می تواند برای هر سلیقه ای مناسب باشد.

مشخصات این محصول

 • فرم فریم: خلبانی , مربعی
 • فرم صورت: مربع , گرد
 • جنس عدسی: شیشه
 • رنگ عدسی: مشکی
 • جنس فریم: فلز

مشاهده قیمت و خرید محصول

عینک آفتابی زنانه مناسب صورت های بیضی شکل

اگر فرم صوت شما بیضی شکل می باشد، این محصول برای شما بسیار مناسب است. زیبای، کاربردی برای انواع فعالیت ها، ضد خش و شاخص حفاظت از چشم و … از ویژگی های این محصول با کیفیت است.

مشخصات این محصول 

 • فرم فریم: پروانه ای
 • فیت روی صورت: استاندارد
 • فرم صورت: بیضی
 • مناسب برای: ساحل , رانندگی , ورزش های فضای باز , دویدن , آفتابی
 • رنگ فریم: رزگلد
 • جنس فریم: فلزی
 • رنگ لنز: دودی
 • جنس لنز: پلی کربنات
 • ویژگی های لنز: ضد خش , سایه روشن
 • درجه فیلتر نور (VLT): سطح 0 (80% – 100% VLT)
 • جذب کنندگی اشعه ماوراء بنفش: UV 400

مشاهده قیمت و خرید محصول

عینک آفتابی پلیسی مناسب صورت های گرد، مربعی، مستطیلی و بیضی

راهنمای خرید عینک آفتابی بر اساس فرم صورت
عینک آفتابی پلیسی زیبا

وزن کم، زیبا، ضد خش، مقاوم در برابر ضربه از ویژگی های بارز این محصول می باشد. اگر شکل صورت شما مربعی، گرد، مستطیلی و یا بیضی شکل است می توانید این محصول را خریداری نمایید.

مشخصات این محصول

 • فرم فریم: مستطیلی
 • فرم صورت: مربع , گرد , مستطیل , بیضی
 • جنس عدسی: پلی کربنات
 • عرض عدسی: 146
 • جنس فریم: کائوچو
 • عرض پل: 8
 • عرض فریم: 126

مشاهده قیمت و خرید محصول

مدیر سایت

کوهنوردی به من صبر و استقامت رو یاد داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا