آرایشی ، بهداشتی ، سلامتلوازم آرایشیلوازم بهداشتی

راهنمای خرید رژ لب با کیفیت و معرفی 20 مدل پرفروش سال 2020

تا این پست را نخوانده اید پیشنهاد می کنم رژلب نخرید.

اگر به دنبال پیدا کردن بهترین مارک رژ لب هستید؟ اگر به یک راهنمای خرید رژ لب نیاز دارید؟ پیشنهاد می کنم این پست را با دقت مطالعه کنید. ما برای شما بهترین ها را آماده کرده ایم.

 در این پست مواردی هم چون معرفی 20 مدل پرفروش رژ لب در سال 2020، فیلم آموزش استفاده از روژلب، راهنمای خرید رژ لب و… را توضیح داده ایم، پس با هلورین همراه باشید تا موراد یاد شده و موارد مهم دیگر را در زمینه خرید رژ لب از دست ندهید.

رژ لب چیست؟

رژ لب یک فراورده آرایشی است که حاوی مواد رنگی، قهوه، روغن، موم و نرم کننده می باشد که برای زیبایd و نرم کنندگی لب ها به کار می رود. رژ لب ها قدمتی 5 هزار ساله دارند و از قدیم استفاده شده است، اما حدودا 125 سالی است که به شکل امروزی رواج دارد.

به گفته باستان شناسان رژ لب ها در حدود 3500 سال قبل از میلاد در شهر سومر اور کشف شده است. پس این محصول زیبایی از دیر باز در بین زنان رواج داشته است، ما در ادامه با جزییات بیشتر شما را با این محصول آشنا می کنیم.

پیشنهاد مطالعه به شما: آرایش چشم ها از اهمیت بالایی برخوردار است و یکی از اجزای مهم آرایش چشم ریمل ها هستند، پس پشنهاد می کنم پست ریمل فوق العاده حجم دهنده را مطالعه نمایید تا هم راهنمای خرید و هم محصولات برتر را با هم داشته باشید..

کاربرد های رژ لب

از رژ لب های برای زیبایی و نرمی لب ها استفاده می شود و انتخاب یک رژ لب مناسب می تواند زیبایی یک شخص را تکمیل کند. اما از رژ لب در موقعیت های حساس میتوان به عنوان اصلاح کننده رنگ، سایه چشم و روژ گونه نیز استفاده کرد.

اصلاح کننده رنگ

رژ لب قرمز یک اصلاح کننده بسیار مناسب برای پوشاندن تیرگی زیر چشم می باشد زیرا رنگ های آبی و مشکی را خنثی می کند.

سایه چشم

از روژلب هم می توان برای ایجاد سایه چشم استفاده کرد، شما می توانید بطور مستقیم آن را روی پلک های خود بزنید.

پیشنهاد مطالعه پست بهترین خط چشم را برای شما دارم زیرا ما بهترین راهنمای خرید و بهترین خط چشم های موجود را برای شما آماده کرده ایم.

رژ گونه

به کلی می توان از روژلب ها به عنوان رژ گونه نیز استفاده کرد و اگر در جای روژ گونه نداشتید می توانید از رژ لب استفاده کنید.

یک رژلب خوب چه ویژگی های دارد

روژلب در بین خانوم ها بسیار طرفدار دارد و به نوعی تکمیل کننده هر آرایشی می باشد. ولی آیا می دانید که یک روژلب مناسب چه ویژگی های باید داشته باشد؟

یک رژ لب خوب و مناسب باید ویژگی چون، عاری بودن از هر گونه مواد سرب دار و مضر ، عدم ایجاد حساسیت برای لب ها، برند معتبر و جهانی و ماندگاری بالا (معمولا روژلب های مات ماندگاری بالای دارند) و… را داشته باشد.

یکی از بحث های مهم در مورد روژلب ها وجود سرب در بعضی از آن های مباشد که البته هنوز هیچ مدرگی معتبر بر وجود سرب در روژلب ها وجود ندارد اما شما سعی کنید که از فروشگاه های معتبر که برند های معروف چهانی را عرضه می کنند خرید نمایید.

مشاهده پر فروش ترین رژ لب ها + قیمت

راهنمای خرید رژ لب

راهنمای خرید روژ لب
خرید رژ لب مناسب پوست

هر شخصی می تواند با صرف هزینه ای اندک برای خود رژ لب بخرد، اما آیا همه از خرید خود راضی هستند؟ و همان چیزی را که می خواستند خریده اند؟ به طور قطع خیر.

در خرید رژ لب باید فاکتور های چون رنگ مو، رنگ پوست، رنگ دندان، رنگ جشم و شکل لب ها را در نظر گرفت و بر اساس این فاکتور ها رژ لب مناسب را انتخاب کرد. با هم در ادامه این فاکتور ها را بررسی میکنیم.

پیشنهاد برای شما: راهنمای خرید بهترین کرم ضد آفتاب با قیمت مناسب و کیفیت بالا 

تعین تناژ یا ته رنگ پوست

قبل تشریخ فاکتور های یاد شده باید ته رنگ پوست خود را پیدا کرد. تعین رنگ پوست کاره ساده ای است شما با نگاه کرده به رنگ پوست افراد می توانید نوع رنگ پوست را تعین کنید اما پیدا کردن ته رنگ کمی متفاوت است.

به طور کلی 3 نوع ته رنگ وجود دارد خنثی، گرم و سرد و این سه رنگ می تواند معیاری برای انتخاب رنگ رژ لب باشد.

برای تعیین تناژ پوست (ته رنگ) باید به مچ دستان خود نگاه کنید و رنگ رگ ها را با دقت مشاهد کنید و سه حالت وجود دارد:

حالت اول: اگر رنگ، رگ مچ شما آبی یا بنفش است و یا نزدیک به این رنگ ها می باشد به احتمال زیاد شما تناژ سردی دارید.

حالت دوم: اگر رنگ رگ های مچ شما سبز است پس به احتمال زیاد شما تناژ گرمی دارید.

حالت سوم: اگر رنگ رگ مچ شما آبی و سبز است، شما دارای تناژ پوست خنثی هستید.

فاکتور اول رنگ پوست

اولین فاکتور رنگ پوست می باشد به طور کلی 5 نوع پوست وجود دارد که عبارت اند از سفید و روشن، سبزه، برنز و تیره.

رژ لب مناسب برای پوست سفید و روشن: برای این دسته از رنگ پوست رنگ های صورتی روشن، هلویی، مرجانی و قرمز پیشنهاد می شود.

رژ لب مناسب برای رنگ پوست سبزه: برای این دسته از رنگ پوست ها، شما می توانید رنگ های رزی، آلبالویی و بنفش را انتخاب کنید.

رژ لب مناسب برای رنگ پوست برنز: صورتی پر رنگ، نارنجی و قرمز مناسب ارزیابی میشود. تقریبا شما می توانید هر نوع رنگی بجز قهوه ای و بنفش را انتخاب کنید و این به دلیل خاصیت پوست شما می باشد.

رژ لب مناسب برای رنگ پوست تیره: برای رنگ های تیره پیشنهاد می شود که از رنگ های چون بنفش،کاراملی ، شرابی و قرمز استفاده کنید.

دومین فاکتور تناژ پوست

دومین فاکتور مهم در انتخاب رژ لب مناسب، تناژ پوست است شما به کلی یا تناژ سرد، یا گرم و یا خنثی دارید و بر اساس تناژ می توانید اقدام به خرید نمایید.

 • تناژ سرد: برای پوست های سفید و روشن می توانید از رنگ قهوه ای تنباکویی و خنثی استفاده کنید. و برای پوست های سبزه از رنگ صورتی و آلبالیو و برای رنگ های تیره می توانید یاقوتی و شرابی استفاده کنید.
 • تناژ گرم: اگر پوست شما سفید و روشن است از رنگ صورتی کم رنگ استفاده کنید و اگر پوست برنزه، سبزه و یا تیره دارید می توانید از رنگ مسی و برنز استفاده کنید.
 • تناژ خنثی: در این حالت شما می توانید از رنگ های گرم و سرد استفاده کنید.

پیشنهاد برای شما: خرید عینک آفتابی بر اساس فرم صورت

سومین فاکتور شکل و سایز لب ها

دمین فاکتور مهم شکل و سایز لب های مباشد شما باید اندازه لب ها و شکل آن را به خوبی بدانید تا رژ لب مناسب را انتخاب کنید.

لب بالای بزرگ: برای این گونه از لب ها سعی کنید که لب پایینی که کوچکتر است از رژ لب روشن استفاده کنید و برای لب بالای از رژ لب تیره تر استفاده کنید.

لب پایینی بزرگ: برای این گونه از لب ها پیشهاد می شود که بر اساس ته رنگ پوست از رژ لب استفاده کنید.

لب های متقارن: در این نوع لب ها شما هر دو لب را از یک رنگ استفاده کنید و از خط لب هم رنگ با رژ لب استفاده کنید.

لب های باریک: برای لب های باریک پیشنهاد می شود که از رنگ های براق و کرمی استفاده کنید.(از رنگ های جیغ و تیره استفاده نکنید تا لب های شما را باریک تر نشان ندهد)

لب های برجسته: اگر لب های شما برجسته است شما نباید از رنگ های براق استفاده کنید.

چهارمین فاکتور رنگ مو

قطعا رنگ موی سر در انتخاب رژ لب بسیار تاثیر گذار است، که در زیر به طور مختصر توضح داده شده است.

 • مو های تیره با پوست روشن: پیشنها می شود که از رنگ های قرمز، نارنجی و آلبالویی استفاه شود.
 • مو های بلوند با پوست روشن: صورتی، صورتی مایل به بنفش، صورتی روشن و قرمز مایل به نارنجی می تواند انتخاب های مناسب برای شما باشد.
 • موهای تیره با پوست تیره: شما می توانید از رنگ های بژ طایی، خاکی و برنز استفاده کنید.
 • موهای بلوند با پوست تیره: برای این نوع پوست و مو شما می توانید از رنگ های هم چون خاکی، کاراملی، صورتی گرم و صورتی سالمونی استفاده کنید.
 • مو های قهوه ای با پوست سبزه: برای این نوع پوست و مو می توانید از رنگ های بژ، صورتی سالمونی، مرجانی و صورتی تیره استفاده کنید.
 • مو های قرمز و رنگ پوست روشن: بهترنی نوع رنگ برای این پوست و مو قرمز مایل به قهوه ای، مرجانی و قهوه ای سوخته می باشد.

پنجمین فاکتور رنگ چشم و رنگ دندان

بدونه در نظر گرفتن رنگ چشم و دندان نمی توان بهترین روژلب را انتخاب کرد پس در این مورد هم دقت کافی را داشته باشید.

برای رنگ چشم قهوه ای شا باید از رنگ قرمز روشن، قهوه ای و یا صورتی روشن استفاده کنید. و برای رنگ چشم آبی از رنگ های آلبالویی و قرمز مایل به نارنجی استفاده کنید، رنگ مناسب چشم های سبز می تواند قرمز مایل به قهوه ای باشد و برای چشم طوسی بهترین رنگ خنثی و آلویی است.

برای دندان های سفید تقریبا هر رنگی می تواند مناسب باشد و لی دندان های زرد رنگ های نارنجی و صورتی و قرمز می تواند بسیار مناسب باشد.(اگر دندان شما زرد است هرگز از رنگ های تیره استفاده نکنید)

مشاهده محبوب ترین رژ لب ها + قیمت

چند نکته مهم که باید به آن توجه کنید

 • هنگام تست رژ لب ابتدا آن را بر روی لب پایینی امتحان کنید و لب پایینی را با لب بالای مقایسه کنید.
 • هنگام تست رژ لب سعی کنید هیچ آرایشی نکرده باشید تا بر اساس چهره و رنگ واقعی خود رژ لب بخرید.
 • حتما سعی کنید از فروشگاه های معتبر رژ لب تهیه کنید.
 • در هنگام خرید رژ لب به رنگ مو، دندان، پوست، تناژ پوست و … دقت کنید تا انتخاب عالی داشته باشید.

آموزش استفاده از رژ لب

و در انتها برای شما فیلم آموزش استفاده از رژ لب در 11 مرحله را قرار داده ایم و امید است که برای شما عزیزان مفید واقع شود.

جمع بندی

ما در این پست به مواردی چون رژ لب چیست؟ چه کاربردی دارد؟ ویژگی های یک رژ لب خوب، تعین تناژ پوست و راهنمای خرید رژ لب پرداختیم و ر آنچه را که نیاز بود را توضیح دادیم و در ادامه ما 20 محصول با کیفیت و پرفروش سال 99 را برای شما عزیزان معرفی خوهیم کرد.

معرفی 20 رژ لب با کیفیت و پر فروش سال 99

در این بخش ما یک لیست 20 تایی از بهترین رژ لب های سال 99 را برای شما آماده کرده ایم و در صورت نیاز می توانید با کلیک بر روی دکمه مشاهده قیمت و خرید محصول آن را بخرید، و محصول را در کمترین زمان درب منزل دریافت کنید.

رژ لب جامد این لی مدل Kindness

راهنمای خرید روژ لب با کیفیت
رژ لب جامد این لی

رژ لب یکی از عناصر زیبایی در هر فردی است، که می تواند لب شخص را زیبا تر جلوه دهد،اما در انتخاب برند و رنگ آن توجه ویژه ای شود. این رژ لب این لی جامد بوده و ماندگاری بالای دارد.

مشخصات این محصول

 • شماره رنگ: 580
 • وزن: 4 گرم
 • ویتامین: ندارد
 • SPF: ندارد
 • کشور مبدا برند: ایران
 • شماره مجوز: 6260374026004
 • صادر کننده مجوز: سازمان غذا و دارو
 • سایر مشخصات: دارای ماندگاری طولانی– دارای مواد مرطوب کننده جهت حفظ رطوبت لب– فاقد سرب و مواد آلرژی زا– قابلیت پوشش دهی کامل لب– حاوی رنگدانه های طبیعی

مشاهده قیمت و خرید محصول

رژ لب مایع این لی مدل Wild Rose

راهنمای خرید روژ لب با کیفیت
رژ لب مدادی میلوس

داشتن لب های زیبا می تواند، اعتماد به نفس بالای به هر شخصی بدهد. پس شما با انتخاب یک رژ لب زیبا و مناسب شما این حس اعتماد به نفس را در خود تقویت کنید. این رژ لب ماندگاری بالای دراد و حاوی رنگدانه های طبیعی است.

مشخصات این محصول

 • شماره رنگ: S310
 • حجم: 5 میلی لیتر
 • ویتامین: ندارد
 • SPF: ندارد
 • کشور مبدا برند: ایران
 • سایر مشخصات: دارای ماندگاری طولانی– دارای مواد مرطوب کننده جهت حفظ رطوبت لب– فاقد سرب و مواد آلرژی زا– قابلیت پوشش دهی کامل لب– حاوی رنگدانه های طبیعی

مشاهده قیمت و خرید محصول

رژ لب مدادی میلوس مجموعه ۳ عددی

راهنمای خرید روژ لب با کیفیت
رژ لب این لی Wet Plum

رژ لب های این لی از برند های معتبر در تولید این محصول می باشد. این مدل حاوی ویتامین E می باشد و ماندگاری بالای دارد.

مشخصات این محصول

 • ویتامین: دارد
 • نوع ویتامین: ویتامین E
 • شماره مجوز: 34/10968
 • صادر کننده مجوز: سازمان غذا و دارو
 • سایر توضیحات: شماره های 20-23-31

مشاهده قیمت و خرید محصول

رژ لب مایع این لی مدل Wet Plum

راهنمای خرید روژ لب با کیفیت
رژ لب Wet Plum

رژلب مدل Wet Plum دارای ویژگی های چون ماندگاری بالای بر روی لب ها، فاقد هر گونه مواد مضر و حاوی رنگدانه های طبیعی می باشد.

مشخصات این محصول

 • حجم: 5 میلی لیتر
 • ویتامین: ندارد
 • SPF: ندارد
 • کشور مبدا برند: ایران
 • سایر مشخصات: دارای ماندگاری طولانی– دارای مواد مرطوب کننده جهت حفظ رطوبت لب– فاقد سرب و مواد آلرژی زا– قابلیت پوشش دهی کامل لب– حاوی رنگدانه های طبیعی

مشاهده قیمت و خرید محصول

رژ لب مدادی ژینو

راهنمای خرید روژ لب با کیفیت
رژ لب مدادی ژینو

این رژ لب از مواد اولیه بسیار مرغوب ساخته شد و دارای فرمولاسیون اختصاصی می باشد. در این محصول از روغن های مرطوب کننده، موم عسلريال ویتامین E و رنگ های مجاز استفاده شده است و می تواند یک خرید خوب برای شما باشد.

مشخصات این محصول 

 • شماره رنگ: ۱۰۲
 • رنگ پایه: کالباسی
 • وزن: ۳ گرم
 • ویتامین: دارد
 • نوع ویتامین: ویتامین E
 • شماره مجوز: ۳۴/۱۰۹۶۸
 • صادر کننده مجوز: سازمان غذا و دارو
 • سایر توضیحات: فاقد فلزات سنگین و مواد آلرژی‌زا- دارای مواد مرطوب کننده و موم زنبور عسل- تراش دار

مشاهده قیمت و خرید محصول

رژ لب جامد این لی مدل Voodoo

راهنمای خرید روژ لب با کیفیت
رژ لب جامد این لی

این مدل از رژلب جامد این لی ماندگاری بالای دارد و هیچ گونه مواد مضر (سربی) در آن به کار نرفته است  و حاوی رنگدانه های طبیعی می باشد. این محصول را فراد زیادی خریداری کرده اند و به آن امتیاز 4.3 از 5 را داده اند.

مشخصات این محصول

 • شماره رنگ: 660
 • وزن: 4 گرم
 • ویتامین: ندارد
 • SPF: ندارد
 • کشور مبدا برند: ایران
 • شماره مجوز: 2162312037400042
 • صادر کننده مجوز: سازمان غذا و دارو
 • سایر مشخصات: دارای ماندگاری طولانی– دارای مواد مرطوب کننده جهت حفظ رطوبت لب– فاقد سرب و مواد آلرژی زا– قابلیت پوشش دهی کامل لب– حاوی رنگدانه های طبیعی

مشاهده قیمت و خرید محصول

رژ لب جامد این لی مدل Viollet Velvet

راهنمای خرید روژ لب با کیفیت
رژ لب این لی مدل Viollet Velvet

بیش از 500 خریدار به شما پیشنهاد خرید این محصول را داده اند و این میزان خرید نشان از کیفیت و مرغوبیت کالا را دارد. این محصول ماندگاری بالای دارد و هیچ مواد مضری در ساخت آن استفاده نشده است.

مشخصات این محصول

 • شماره رنگ: 600
 • وزن: 4 گرم
 • ویتامین: ندارد
 • SPF: ندارد
 • کشور مبدا برند: ایران
 • شماره مجوز: 6260374026097
 • صادر کننده مجوز: سازمان غذا و دارو
 • سایر مشخصات: دارای ماندگاری طولانی– دارای مواد مرطوب کننده جهت حفظ رطوبت لب– فاقد سرب و مواد آلرژی زا– قابلیت پوشش دهی کامل لب– حاوی رنگدانه های طبیعی– تن رنگ: سرخابی تیره

مشاهده قیمت و خرید محصول

رژ لب مایع مای مدل لومینوس

راهنمای خرید روژ لب با کیفیت
رژ لب مایع مای مدل لومینوس

رژلب مایع مای مدل لومینوس در حجم 6 میلی لیتری عرضه شده و مانداگاری بالای بر روی لب ها دارد این محصول برای افرادی که دوست دارند لب هایشان براق باشد بسیار مناسب است.

مشخصات این محصول

 • شماره رنگ: 12
 • حجم: 9 میلی لیتر
 • ویتامین: ندارد
 • SPF: ندارد
 • کشور مبدا برند: ایران
 • شماره مجوز: 1261290006228392
 • صادر کننده مجوز: سازمان غذا و دارو
 • سایر مشخصات: تن رنگی صدفی– براقیت و درخشش بی‌نظیر– بافتی نرم و سبک– ماندگاری طولانی

مشاهده قیمت و خرید محصول

رژ لب مایع این لی مدل Chestunt

راهنمای خرید روژ لب
رژ لب مایع مدل Chestunt

محصولات برند این لی  از کیفیت ساخت بالای برخوردار هستند و ماندگاری بالا، عدم وجود مواد مضر و … از ویژگی های محصولات این برند هستند.

مشخصات این محصول

 • شماره رنگ: S256
 • حجم: 5 میلی لیتر
 • ویتامین: ندارد
 • SPF: ندارد
 • کشور مبدا برند: ایران
 • سایر مشخصات: دارای ماندگاری طولانی– دارای مواد مرطوب کننده جهت حفظ رطوبت لب– فاقد سرب و مواد آلرژی زا– قابلیت پوشش دهی کامل لب– حاوی رنگدانه های طبیعی

مشاهده قیمت و خرید محصول

رژ لب جامد الیزا

راهنمای خرید روژ لب
رژ لب جامد آلیزا

رژ لب آلیزا در سایز کوچک ساخته شده و می توانید آن را همراه خود حمل کنید. این محصول کیفیت بالای دارد و با فرمولاسیون اختصاصی تولید شده است. از ویژگی های این محصوب می توان به فاقد هر گونه فلزات سنگین، ماندگاری بالا، سبک و … اشاره کرد.

مشخصات این محصول

 • شماره رنگ: 19
 • وزن: 3 گرم
 • ویتامین: ندارد
 • SPF: ندارد
 • ماندگاری: 12 ساعت
 • کشور مبدا برند: ایران
 • شماره مجوز: ۳۴/۱۳۶۳۱-۲
 • صادر کننده مجوز: سازمان غذا و دارو
 • سایر مشخصات: سایز کوچک- ماندگاری مناسب- فاقد هرگونه فلزات سنگین

مشاهده قیمت و خرید محصول

رژ لب مایع این لی مدل Whisper

راهنمای خرید روژ لب
رژ لب مدل Whisper

بدونه شک استفاده از لوازم آرایشی مناسب که کیفیت ساخت مناسبی داشته باشد یکی از لزومات هر خانومی می باشد، در این بین رژ لب هم از الزامات یک آرایش دقیق و مناسب است. این مدل از رند این لی به صورت مایع بوده و ماندگاری بالای دارد و عاری از هرگونه مواد مضر(سرب) می باشد.

مشخصات این محصول

 • شماره رنگ: S110
 • حجم: 5 میلی لیتر
 • ویتامین: ندارد
 • SPF: ندارد
 • کشور مبدا برند: ایران
 • سایر مشخصات: دارای ماندگاری طولانی– دارای مواد مرطوب کننده جهت حفظ رطوبت لب– قابلیت پوشش دهی کامل لب– حاوی رنگدانه های طبیعی

مشاهده قیمت و خرید محصول

رژ لب جامد این لی مدل Cinnamon

راهنمای خرید روژ لب
رژ لب مدل Cinnamon

برند این لی از معتبر ترین های دنیای رژ لب می باشد محصولات این برند به صورت مایع و جامد وارد باز رقاب ی شوند و ویژگی های هم چون ماندگاری بالا، فاقد هر گونه مواد مضر، ایجاد رطوبت، پوشش دهی کامل لب ها و … را دارد.

مشخصات این محصول

 • شماره رنگ: 400
 • ویتامین: ندارد
 • SPF: ندارد
 • کشور مبدا برند: ایران
 • سایر مشخصات: دارای ماندگاری طولانی– دارای مواد مرطوبکننده جهت حفظ رطوبت لب– فاقد سرب و مواد آلرژی زا– قابلیت پوشش دهی کامل لب

مشاهده قیمت و خرید محصول

رژ لب جامد این لی مدل Toffee

راهنمای خرید روژ لب
رژ لب مدل Toffee

روژلب مدل Toffee یکی از محصولات با کیفیت این لیست 20 تایی هلورین می باشد. این محصول جامد بوده و ماندگاری بسیار بالای دارد، این محصول با رطوبت کافی که ایجاد می کند مانع خشکی لب ها می شود.

مشخصات این محصول

 • شماره رنگ: 410
 • ویتامین: ندارد
 • SPF: ندارد
 • کشور مبدا برند: ایران
 • سایر مشخصات: دارای ماندگاری طولانی– دارای مواد مرطوبکننده جهت حفظ رطوبت لب– فاقد سرب و مواد آلرژی زا– قابلیت پوشش دهی کامل لب– حاوی رنگدانه های طبیعی

مشاهده قیمت و خرید محصول

رژ لب مدادی میلوس

راهنمای خرید روژ لب
رژ لب مدل میلوس

رژلب مدادی میلوس از مواد اولیه مرغوب و با کیفیتی ساخته شده که با فرمولاسیون اختصاصی تولید می شود. این محصول فاقد هر گونه فلزات سنگین می باشد و  دارای ویتامین E می باشد و شما می توانید بدونه هیچ نگرانی اقدام به خرید این محصول نمایید.

مشخصات این محصول 

 • شماره رنگ: 31
 • رنگ پایه: گوشتی
 • ویتامین: دارد
 • نوع ویتامین: ویتامین E
 • شماره مجوز: 34/10968
 • صادر کننده مجوز: سازمان غذا و دارو

مشاهده قیمت و خرید محصول

رژلب جامد این لی مدل Dreaminess

راهنمای خرید روژ لب
رژ لب جامد مدل این لی

آرایش لب ها یکی از اصلی ترین عناصر آرایشی می باشد و داشتن رژ لب مناسب این کار بسیار مهم است. این مدل از رژ لب این لی ماندگاری بالا و کیفیت ساخت بسیار بالای دارد و در بین کاربران طرفد ار بسیاری را دارد.

مشخصات این محصول

 • شماره رنگ: 550
 • وزن: 4 گرم
 • کشور مبدا برند: ایران
 • ارگانیک: خیر
 • شماره مجوز: 5617206
 • صادر کننده مجوز: سازمان غذا و دارو
 • سایر مشخصات: حفظ رطوبت لب‌ها– دارای پوشش دهی کامل– ماندگاری طولانی– فاقد سرب– دارای بافت لطیف و ابریشمی– با نتیجه نهایی مات

مشاهده قیمت و خرید محصول

رژ لب جامد این لی مدل Night Angel

راهنمای خرید روژ لب
رژ لب مدل Night Angel

رژ لب Night Angel با حفظ روطوب لب ها مانع از خشکی آنها می شود و این نوع رژ لب ها فاقد سرب بوده و از بهترین موارد اولیه تولید می شوند. این محصول توانسته در بین خریداران محبوبیت بالای پیدا کند. از ویژگی های این محصول می توان به ماندگارری طولانی، عاری از هر گونه سرب، قابلیت پوشش دهی کامل لب، دارای مواد مرطوب کننده و… اشاره کرد.

مشخصات این محصول

 • شماره رنگ: 610
 • وزن: 4 گرم
 • ویتامین: ندارد
 • SPF: ندارد
 • کشور مبدا برند: ایران
 • شماره مجوز: 2162312037400040
 • صادر کننده مجوز: سازمان غذا و دارو

مشاهده قیمت و خرید محصول

رژ لب جامد الیزا مدل ELS1

راهنمای خرید روژ لب
رژ لب جامد مدل ELS1

رژ لب جامد مدل ELS1 به صورت 6 تایی عرضه می شود و می تواند نیاز هر کسی را براورده کند. این محصول با توجه به کیفیت ساخت بالا دارای قیت مناسبی می باشد و هیچ نوع مواد مضر در ساخت آن استفاده نشده است.

مشخصات این محصول

 • شماره رنگ: 11
 • وزن: 3 گرم
 • ویتامین: ندارد
 • SPF: ندارد
 • ماندگاری: 12 ساعت
 • کشور مبدا برند: ایران
 • ارگانیک: خیر
 • شماره مجوز: ۳۴/۱۳۶۳۱-۲
 • سایر مشخصات: محتوی شماره های: 11-12-14-18-21-22- سایز کوچک (Mini Lipstick)- ماندگاری مناسب- فاقد فلزات سنگی

مشاهده قیمت و خرید محصول

رژ لب جامد الیزا مدل EL1

راهنمای خرید روژ لب
رژ لب مدل EL1

رژ لب الیزا مدل EL1 با مواد اولیه بسیار مرغوب و فاقد هر گونه سرب ساخته شده و دارای فرمولاسیون اختصاصی خود می باشد، این محصول با رطوب مناسبی که بر روی لب ها ایجاد می کند می تواند خشکی را از لب ها دور کند.

مشخصات این محصول

 • وزن: 3 گرم
 • ویتامین: ندارد
 • SPF: ندارد
 • کشور مبدا برند: ایران
 • شماره مجوز: ۳۴/۱۳۶۳۱-۲
 • صادر کننده مجوز: سازمان غذا و دارو
 • سایر مشخصات: سایز کوچک (Mini Lipstick)- ماندگاری مناسب- فاقد فلزات سنگین

مشاهده قیمت و خرید محصول

رژ لب جامد الیزا

راهنمای خرید روژ لب
رژ لب جامد مدل الیزا

رژ لب جامد الیزا با کیفیت ساخت بالا و عدم استفاده از هر گونه مواد مضر در بین خریداران جایگاه مناسبی دارد. با توجه به آمار های دیجی کالا این محصول امتیاز عملکرد 5 از 5 را دریافت کرده است.

مشخصات این محصول

 • شماره رنگ: 16
 • وزن: 3 گرم
 • ویتامین: ندارد
 • SPF: ندارد
 • کشور مبدا برند: ایران
 • شماره مجوز: ۳۴/۱۳۶۳۱-۲
 • صادر کننده مجوز: سازمان غذا و دارو
 • سایر مشخصات: سایز کوچک- ماندگاری مناسب- فاقد هرگونه فلزات سنگین

مشاهده قیمت و خرید محصول

رژ لب جامد این لی مدل Primrose

راهنمای خرید روژ لب
رژ لب مدل Primrose

برای تغیر اساسی در آرایش میتوانید لب هایتان را به زیبایی هر چه تمام تر آرایش کنید چراکه آرایش لب های می تواند به طور کل نوع سورت و آرایش را تغییر دهد. پس شما با انتخاب بهترین رژ لب این کار را انجام دهید.

رژلب مدل Primrose یکی از بهترین های این لیست 20 تایی هلورین می باشد، این محصول ماندگاری بسیار خوبی دارد وفاقد هر گونه سرب و یا مواد مضر دیگر است.

مشخصات این محصول

 • شماره رنگ: 540
 • وزن: 4 گرم
 • ویتامین: ندارد
 • SPF: ندارد
 • کشور مبدا برند: ایران
 • صادر کننده مجوز: سازمان غذا و دارو
 • سایر مشخصات: دارای ماندگاری طولانی– دارای مواد مرطوب کننده جهت حفظ رطوبت لب– فاقد سرب و مواد آلرژی زا

مشاهده قیمت و خرید محصول

مدیر سایت

کوهنوردی به من صبر و استقامت رو یاد داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا